Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oniesmielona

lizanie odbytu???

Polecane posty

Gość oniesmielona

hej dziewczyny mam taki maly problem, Ostatnio w trakcie seksu moj facet poprosil mnie abym mu polizala takze odbyt. Zgupilalam i udalam ze tego nie slysze. Czy sa tu dzieczyny ktore nie krepuja sie tego robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie chcesz, nie podnieca Cie to i nie kręci to nie rób tego. mam rade. zapewne jestes blondynka i masz yorka. mały pies więc schowasz go pod łóżkiem. musi byc cicho. jak partner poprosi o lizanie odbytu zgodzisz sie i każesz wypiąć. szybkim ruchem wyciagniesz psa z pod łóżka i przystawisz to tyłka ukochanego... ps.jesli pies zdechnie nie ponosze odpowiedzialnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oniesmielona
no ale skoro on Tobie to robi to dlaczego dla Ciebie do ble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołeczekPZNaaa
ja raz lizałam całkiem spontalinicznie i mam złe wspomnienia, nigdy więcej, był włochaty i śmierdział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahahaha
o fuj lizać czyjeś gówno z dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsfgfsfv
Zjebane baby jesteście w chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnykociak
ja lubię to robić, jak jest czysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko jak jest wygolony.
Inaczej nawet tam nie dotknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur uległy
Witam Panie wylizecie mi d*pke???? lubie mieć lizana d*pe!!!!!!! lubie lizac,ssać d*pska i byc lizany!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytresuje Ciebie
Może spróbujcie najpierw pod prysznicem? Wymyj go sama tam dokładnie, a potem skosztuj. No i oczywiście każ mu się najpierw tam wygolić. Dla faceta to mega przyjemne.... --------- wytresujeciebie.tumblr.com - tylko dla odważnych kobiet pełnoletnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co w tym dziwnego ! ja uwielbiam kiedy moja partnerka lize mi czekoladowa dziurke ! jestem wtedy w 7 niebie !! aahhh ohhhh ! cos pieknego ! uwielbiam jak penetruje mi d*pke swoim jezykiem a jak jeszcze uda mi sie w tym momencie puścic baczka to juz w ogole ! everyone likes to lick ass <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaelaelaleleallalalalalala
ja uwielbiam pieszczenie analne, lizanie od lechtaczki po odbyt albo sam odbyt przy wypietym tylku, nigdy nie przyznam sie wprost facetowi, ale tak jest. sama tez bym chetnie zeszla pnizej jader i podotykala faceta w tym miejscu i nawet polizala, w koncu niedaleko stamtad maja prostate, ale wielu facetow nie daje sie nawet tam dotknac! jak dla mnie twoj chlopak jest wyjatkiem ze to lubi, bo jednak jest jakas homofobia w spoleczenstwie i uprzedzenia w stylu ze dziewczynie mozna robic kolo d**y jest ok ale facetowi to juz nie. powiem ci tak, jesli wydaje ci sie ze to dziwne to masz racje (tak jak napisalam wyzej) po drugie nie jest to nic zlego, a jak nie jestes przekonana, to nikt cie do niczego nie zmusza. ja np nie lizalabym facetowi d**y kiedy on ma wypiety tylek na kolanach, bo dla mnie w tym momencie granica dobrego smaku jest przekroczona. tylko i wylacznie kiedy robilabym mu loda, to zeszlabym nizej, albo poprostu rozlozylabym mu nogi podczas masazu (on lezalby swobodnie na brzuchu) a sama pozwalasz mu na lizanie pupy? jest to przyjemne dla cb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nic lepszego
nie ma nic lepszego jak lizanie odbytu a jak jeszcze na włoskach jest poprzyklejane gówno to już w ogole odlot. Ten kto nie próbował ten nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaelaelaleleallalalalalala
hahaha jak ktos ma na wloskach poprzyklejane gowno, to nawet nie radzilabym siedziec obok takiej osoby. a jak ktos chce rimming, to sorry, ale sie depiluje wiec gowno to moze ci sie co najwyzej przykleilo do glowy dzieciaku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaelaelaleleallalalalalala
gowno to jest daleko a jezyk to tylko przy brzegu wchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaelaelaleleallalalalalala
dobrze ze za tydzien szkola, bo dzieci beda o tej porze odrabiac lekcje:) a te glupsze, co nie beda chcialy nie dorobia sie w przyszlosci internetu i z bańki:D dwa poprzednie wpisy to oczywiscie trolle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie jak podczas lizania poleci troche rzadkiej kupki...moja pani jest wegetarianka i kupka ma przyjemny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaelaelaleleallalalalalala
to fajnie ma twoja pani, ja to sie nie przyznam wpros facetowi ze to lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerufka
Wylizalam raz odbyt kochankowi, zupelnie sie tego nie spodziewal. Wyl z rozkoszy! Wariowal! W pewnym momencie odplynal tak, ze nie wiedzial gdzie jest! Facet jak czysty i zadbany, mozna wiele dla niego zlobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie są obrzydliwi - niektórzy oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur uległy vel pietrzyk
Witam Państwa!!! widzę iż sami koneserzy lizania pupsk są tutaj!!! urządzam imprezę tego typu Ostre ssanie odbytu osranego lub nie!!! zapraszamy wsyztkich konesrow wąchania ssanie lizania d*pska!!! spełnimy wasze oczekiwania. Dodam że uwielbiam wąchać d*pe po sraniu kobieca i męską!!! można mi siedzięc na twarzy zadem calymi dniami a będe ssac pstrykać dziure d*pska uwielbiam ubóstwiam zapach i smak d**y!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosiłbym o kontakt !! uwielbiam ssanie i lizanie d**y !! czarna blada zolta osrana czysta zapyziala smierdzaca pachnaca kazda d*pe uwielbiam !! chetnie wylize ci d*pke co do ost kawalka gowna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakuje wam lizanie kakaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur uległy vel pietrzyk
Cudownie!!!!! pisz na maila solidny.j**aka@buziaczek.pl jakich amsz rozmiarów?? duża pała??? krwista??? bedize solidne ssanie i drastyczne bombardownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! d*pska!!!!!!!!!!!!!!!!!yes!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylize chetnej c**eczke i dupcie napisz na kkristopherr@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrysalis
Oj ja swojemu chłopakowi liżę o***t, tylko dla mnie to jest trochę dziwne bo on do najszczuplejszych nienależy, więc jak liżę to jego pośladki szczelnie otulają moją twarz, najbardziej lubię jak jeszczę puści bączka w moją twarz, oo i jagok ma nieogolone kakaowe oczko, tam kawałek kupki mi nieprzeszkadza, może jestem dziwna ale to lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylize chetnej z Rzeszowa wszystko co zechce , szczuply 32 lata sprawny jezyczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylize chetnej z Rzeszowa wszystko co zechce , szczuply 32 lata sprawny jezyczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizon 1910
Te poprzylepiane na wloskach gowienka nazywamy BIZONKAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oniesmielona
Napisze tylko że wczoraj spróbowałam a on mi pierdnał i coś wyleciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×