Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JYTJYJYGJ

ZASTANAWIA MNIE... Czy ona mnie zdradzi?

Polecane posty

Gość JYTJYJYGJ

Mam 22 latA, kilka partnerek za sobą. Moja dziewczyna z która jestem od roku 21. Dla niej jestem pierwszym partnerem seksualnym. Tylko czy tak będzie? Chcę z nią być ale boję się, że kiedyś może chcieć spróbować z innym. Są tu może faceci którzy związali się z taką dziewczyną i zostali zdradzeni? Albo kobiety które są z takimi facetami a i tak są im wierne? Ją bardzo męczą moje podejrzenia, ja mam wątpliwości mimo iż jej ufam. To bardzo spokojna i nieśmiała dziewczyna i szczerze wątpię by mogła kiedyś mnie zdradzić... ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie mow nigdy bo jest
tak, ze te spokojne i nieśmiale potem stają sie kurewkami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaaaaa
Wam to nie dogodzi. Jak kobieta miala kilku partnerow to nie jest to dobrze widziane bo najwyrazniej sie puszczala. Ty znow masz problem, ze dziewczyna jest dziewica i pewnie Ty jej nie wystarczysz jako jedyny partner po wieki wiekow... A moze sam nie jestes pewnien swojej wartosci i stad te wszystkie watpliwosci. Nie rob z igly widly... Jest Wam dobrze wiec nie niszcz tego glupimi, wyssanymi z palca problemami. Ciesz sie tym, ze jestes (lub bedziesz) dla niej pierwszym i nie martw sie na zapas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JYTJYJYGJ
ZNAM TAKIE PRZYPATKI ZDRADY Z OTOCVZENIA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy może zdradzić i nie ma tu znaczenia, czy jesteś pierwszym jej partnerem czy też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba_trzecia
Człowieku, czy poza tym dobrze się czujesz? Nie masz prawdziwych problemów, to sobie je wymyślasz! I po ci ci to? No, po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaliza z głupim zęnem
ja byłam porządną nieśmiałą dziewicą jak wyszłam za mąż,potem...szkoda gadać....dziewczyna mojego faceta też go zdradziła i to nie z jednym.Teraz jest wierna swojemu facetowi.Nie sugeruje się tym jednak...to raczej kwestia charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×