Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no ja nie wiem no

Duże stopy u kobiet

Polecane posty

Gość no ja nie wiem no

Cześć! Jestem kobietą dość wysoką - 175cm - i w związku z tym (?) noszę spory rozmiar buta 40. Wydaje mi się, że mam kształtne, zadbane stopy, ale przez ich rozmiar są trochę męskie :O Wstydzę się ich i nie chcę, by mój facet je pieścił, choć chyba oboje mamy na to ochotę. Mężczyźni - jakie jest wasze zdanie na temat dużych stóp u kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywista sprawa
Jestem kobieta, ale powiem tak: masz proporcjonalne stopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie wiem no
Tak, wiem że dość głupio wyglądałabym z nr 36 :D. Nie powinnam ich traktować jako samodzielny organizm :P ale wydają mi się duże, niekobiece :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja wiem
A czego tu się krępować, jeśli oboje macie na to ochotę? Uważam, że 40 to całkiem normalny rozmiar, jak na twój wzrost. Jeśli oboje macie ochotę na takie pieszczoty, to ja osobiście polecam... mmmm ;-) Ważne, żeby były zadbane i tyle. Uwielbiam sprawiać przyjemność mojej pani i sobie masując jej stopy, chociaż ich rozmiar nie jest tym rzekomo idealnym dla kobiety 38... uwielbiam je :-) zwłaszcza, kiedy wysmaruje je kremem z łoju jelenia, są wtedy takie miękkie, a i wiem, że robi to dla mnie... oj, aż mi tęskno za nimi, a szczególnie za ich właścicielką... m... I to jej wysokie podbicie i długie zgrabne palce... diabeł tkwi w proporcjach koleżanko ;-) Gdybyś miała 45, to były by wielkie, ale skoro twój facet chce, to czego ty się boisz? Chyba je widział, prawda? Czy zawsze przy nim chodzisz w butach? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudy
bony miś, ty musisz tak przy ludziach o tych stopach opowiadać? btw mam 39 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja wiem
oj, bo dziewczyna sobie takiej przyjemności odmawia, jak tak można? niech pokaże zdjęcie, to ocenimy, czy ma kobiece, może? ;-P kobiecość stóp - to chyba nie od rozmiaru zależy jednak ;-) dłonie masz kobiece? to stopy na pewno też oj... naszła mnie ochota na dłuuugi masaż ciepłymi ręcyma, nie tylko stóp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudy
ale ja mam meskie rece i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja wiem
aha, z tym 38 to pisałem o rzekomo idealnym rozmiarze... ja uważam, że idealny jest 39 właśnie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudy
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja wiem
że jakie masz ręce? słonko... twoje dłonie, długie palce, miękkie opuszki... mogłabyś ich użyczać w reklamach :) uwielbiam ich dotyk, zapach... no chyba nie podejrzewasz mnie o to, że reagowałbym tak na męskie dłonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudy
z tobą to nic do końca nigdy nie wiadomo :D W sumie to najbardziej mnie kręci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie wiem no
Nie mam zdjęcia samych stóp :D i nie wydaje mi się, żebym chciała jakieś zrobić i je tu zamieścić ;) Jeśli chodzi o kształt czy hmm nazwijmy to stan - nie mam im nic większego do zarzucenia, mam długie palce, nawet ładne paznokcie, wysklepioną stopę. Są gładkie i zadbane, ale wydają mi się takie... duże. Nie są drobne. Chyba rzeczywiście muszę przestać tak o nich myśleć i ulec mojemu mężczyźnie :-) Zwłaszcza, że jego numer buta to, o ile się nie mylę, 46 :) Nie chcę myśleć, jak wielkie stopy będą miały nasze dzieci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pspspapkaka
ja mam 42 :/ przy wzroscie 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudy
bejbe, wez w ogole przestan, ja ze swoim tez tak mialam, a teraz nie wyjmowałabym ich z jego dłoni :D tudzież innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem mezczyzna i uwielbiam
calowac, lizac, ssac i masowac paluszki mojej pani.. sposob, w jaki ona na to reaguje niezwykle mnie podnieca. nosi buciki 37 i sa slodkie, ale mysle, ze bez znaczenia byloby, jesli jej stopki bylyby mniejsze lub wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa nowa
mi sie akurat krótkie stopki nie podobają , podobaja mi sie za to dluzsze ,smukłe, i opalone tak, ze 40 to normalnie rozmiar w sam raz, nie masz sie czy przejmowac , gdybys wkleila foto to byloby jeszcze lepiej ale mowi ci znawca stopek kobiecych ,dlugie smukle stopy to sam sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudy
ech fetyszyści 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7upup
tylko male stopki sa slodkie, 35-37. maksymalnie 39, stopy 40 i wiecej sa malo kobiece i nie chcialbym ich piescic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze sa super takie do nr 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka_71
Ciesz sie, ze Twoja numeracja miesci sie w normach.. :P Ja np mam 35 od podstawowki, wiec juz nie urosna! I jak ja mam sobie buty na szpilkach znalezc ?! :) A jezeli chodzi o duze- nie wazne jaki rozmiar, byleby byly zadbane, pachnace i gladziutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaaalenka
Hej:) Ja mam 38,5 jak sa numeracje na połówki w ogyginalnych butach a takie normalne to kupuje 39 , a wzrostu mam 172

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia.
fuj, stopy. obrzydzają mnie, nie tylko moje.. to najbardziej aseksualna częśc ludzkiego ciała.. nie wyobrazam sobie aby moj facet mial mnie tam lizac! ble.. ja swoch stop bardzo nie lubię, nosze 41 ;< a mam 174 cm wzrostu. ale i męskie stopy tez mnie odpychają.. cóż, są gusta i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia.
ostatnio zajelam sie nawet produkcja wzmacniacza zapachu do sera tylżyckiego, po prostu zeskrobuje troche naskórka z moich pięt i sprzedaje do pobliskiej mleczarni jako wzmacniacz zapachu sera E-640, obopólna korzysc oni maja zapach ja mam pieniązki polecam wam także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak
wielkie nogi u kobiet, byle owłosione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życieerotyczne
wysoka kobieta nie ma małych stóp, chyba jestescie to w stanie ogarnać No chyba sobie żartujesz ! Ja mam 176 cm wzrostu i rozmiar buta 37 . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
Mam 176 cm i rozmiar buta 42 a mojemu to wcale nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotousty
wysokiej kobiecie pasuja takie stopy 39-41. jesli sa zdabane to jak z kobiecym cialkiem - lepiej kochanego wiecej jak mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×