Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martulkaaaa

też gotujecie z komputerem w kuchni??

Polecane posty

Gość martulkaaaa

??? tak się zastanawiam, czy to ja jestem rąbnięta, czy to już nowy zwyczaj gotowania z przepisów znalezionych w sieci z komputerem w kuchni? nigdy nie wydrukowałam sobie przepisu znalezionego w internecie, zawsze biorę ze sobą komputer stawiam laptopa koło tostera i zabieram się za pichcenie często w międzyczasie piszę też na gg, odbieram pocztę czy piszę na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmm
nie, dlatego ze niemam laptopa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
więc nie tylko ja ;-) to ulga a zastanawiałam się nad tym, bo jestem na etapie projektowania swojej przyszłej kuchni w nowym domu i wyszła kwestia gdzie ja będę stawiała laptopa przy gotowaniu i mój TZ dziwnie się na mnie spojrzał ;-) baaaaardzo dziwnie, nigdy tak nie patrzył wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
to jutro zrób piernik :-) ja też czuję lekką presję, bo pierwszy raz robię sama kolację wigilijną od a do z, a zejdzie się cała rodzina ale damy radę ;-) prawda? mój piernik już czeka w spiżarce na ostateczne dekorowanie migdałami, zrobiłam go już 3 tygodnie temu, w międzyczasie nasączałam kawą i wódką, polewałam czekoladą musi być dobry, skoro trzeba mu było poświęcić tyle uwagi ;-) po prostu nie ma innego wyjścia a przepis na piernik masz jakiś sprawdzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
dlaczego ma się nie udać? :-) jasne, że będzie pyszny mój w sumie robiłam podobnie, tylko potem jest z nim więcej zabawy a przepis na polewę weź stąd: http://www.cincin.cc/index.php?showtopic=18276&hl=polewa jest genialna, mój piernik też jest nią polany, przepis sprawdzony od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
o przyprawach do piernika nie zapomnij :-D bo ich nie wpisałaś wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
mi, i jak wyszedł piernik? :-) przyznać się, która jeszcze gotuje z komputerem? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też gotuję do spółki z moim Fujitsu-Simensem:-P Jestem zbyt leniwa żeby postarać się wydrukować przepisy i tak jets wygodniej. Do tego jakaś motywująca muzyczka z sieci i ogień:-D Gorzej jesli nie zdązyłam danego przepisu skoppiować, a akurat padła sieć:-O Jeśli jesteś tu Mi Mała, to pamiętam, że kiedys dałaś mi przepis na szarlotkę, była przepyszna, i na święta też ją zrobię :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
leniwa :-D to może być to chociaż "nowoczesna pani domu" brzmi lepiej ;-) ja właśnie machnęłam muffinki bananowe z posypką cynamonową boże, jak to pachnie po świętach chyba przeniosę się do działu z dietami na kafe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×