Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zcbhf

__Czterolatka wypiła 1/4 kieliszka wódki__

Polecane posty

Gość zcbhf

żołądkowej. czy coś jej będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba będzie jedynie dużo spała i być może wymioty. Ale do szpitala odradzam bo zaraz będą wzywać policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora topicu
nie, moż prócz małych zawrotów głowy. następnym razem pilnuj dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcbhf
to był zupełny przypadek, bo u nas w domu nie pije sie alkoholu. Stało1/4 kieliszka, a ona przystawiłą sobie krzesło i wypiła z 15 min temu. na razie nic jej nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggAA
moja cicoia jak miala 5 lat wypila nA Imieninach resztki wodki z kieliszkow no moze caly by sie uzbieral. jedyne co to spala pod stolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora topicu
no i nie będzie... Jak ktoś wyżej napisał - mogą pojawić się też wymioty, ból brzucha, ale to będzie po prostu rekacja obronna organizmu, a dokładniej mówiąc żołądka. Podawaj jej dużo płynów (tym razem bez %:)) i nie martw się - nie była to jakaś ogromna ilość więc wszystko będzie ok. Ale gdyby się działo coś niepokojącego to migiem do szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcbhf
dzieki:) mam nadzieję, ze będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora topicu
a najlepiej niech już idzie spać! a swoją drogą - mała wie, co dobre już od najmłodszych lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama jasia
Mój miał 2,5 roku jak podleciał do stołu i chwycił za kieliszek. Nikt nie zdążył zareagować tak szybko to zrobił. Na szczęście tak energicznie wychylił tego kielicha, że 3/4 zawartości wylał na siebie a jedną 1/4 którą trafiła do buzi wypluł bo mu smak nie podpasował. :D Pluł i prychał z 15 minut. Nic mu później nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wypilam
jak mialam jakies dwa latka-caly kieliszek. Nic mi nie bylo poza tym, ze chyba zasnelam bardzo szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaakkk
hihihi w domu się w zasadzie nie pije alkocholu a stał sobie kieliszek wódki:D:D:D u mnie się nie pije i nie ma nigdzie wódki.To albo sie pije albo nie;)ja mysle,że nic się nie stanie,ale obserwuj ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
na pewno nic dziecku nie bedzie to mala ilosc nawet w syropach , witaminie d i innych lekach jest jakis tam procent alkoholu . oczywiscie nie jestem ze tym zeby dziecko pilo alkohol nie zrozumcie mnie zle - wiadomo ze alkohol szkodzi . ale naprawde jak dziecko wypilo tak zmikoma ilosc alkoholu najwyzej bedzie spac w najgorszym wypadku bedzie wymiotowac . nastepnym razem radze nie zostawiac wodki na stole , bo jak wypije wiecej moze zle sie to skonczyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcbhf
do taaaaaaaak- nie musisz byc taka uszczypliwa. U mnie wcale sie nie pije alkoholu, ale to nie znaczy, ze mam pusty barek, boc zasem sa goście itd. Po prostu bolał mnie żołądek i wlałam sobie żołądkowej, ale nie wypiłam całego kieliszka. Zapomniałam o nim i tyle. Ale w sumie, to po co ja sie tłumaczę :O a małej na szczęście nic nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaakk
ja byłam uszczypliwa???????:D:D:D:D no proszę cię:D gdybym chciała być naprawdę złośliwa to bym ci napisał co sądzę o twojej bezmyślnosci i głupocie:o bo teraz to było troche wódki a następnym razem może być fiolka leków albo domestos albo jeszcze jakieś gówno.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w jej wieku zrobilam
wizualnie nic jej nie bedzie, ale ile szarych komorek to wybilo to pewnie nie da sie zliczyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcbhf
jacy tu wszyscy idealni, żenujace :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×