Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość britnej spirs

Kiecka i do tego spodnie?

Polecane posty

Gość britnej spirs

słuchajcie mam kieckę taką srebrną, do kolan. Czy wypada założyć do niej rurki i szpilki bez placa (peep hole) i potraktować kieckę jako tunikę? czy wyjdę na debila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo modne połączenie
ale może lepiej długie czarne kryjące getry a najlepiej rajstopy czarne 100 den i jednak potraktować sukienkę jako sukienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
też o tym myślałam, ale wtedy będę wyglądać zbyt elegancko. chcę tymi spodniami sprawić, żeby było bardziej na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
kurwa jak zwykle - szafa niby pęka w szwach, a ja nie mam się w co ubrać :O za dużo mam ciuchów sportowych, chyba czas to zmienić jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo modne połączenie
mysle ze bedzie super jesli wlozysz te rajstopy- najlepiej czarne i do tego wszystkiego czarny pasek w talii ze spodniami tez nie powinno byc zle chociaz zalezy jaka to sukienka i jakie spodnie. aha jesli wybierzesz rajstopy to bedzie fajnie wygladala w butach peep toe bo jesli zalozysz spodnie to bedziesz z bosymi stopami czy jak zamierzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
nie no wtedy to rajstopy cieliste... patrzyłam, jak wyglądam w sukience, czarnych rajstopach, czarnych butach bez placa i czarne koprtówce - było ok, nawet bardzo, ale zbyt elegancko jak na studniówkę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
myślałam jeszcze nad takim zestawem: rurki, szara kamizelka w czarne paseczki (ta jakby od męskiego garnituru tyle, że damska heh) i jakaś bluzka tylko, że do choinki nie mam znowu odpowiedniej bluzki ( a marzy mi się taka dłuższa zwiewna rozkloszowana tunika na dole ze sciagaczem). Niestety nie kupuę tego w mojej miescinie, a do innegomiasta juz nie zdażę do soboty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
te verde a czemu nie? wyobrażasz sobie o tej porze roku iść bez rajstop? dziurka w mouch butach jest niewielka i dobrze to moim zdaniem wygląda, nawet do rajstop szwowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimcim
hmmm a jaki kolor rurek i jaka długość sukienki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
cimcim poczekaj zaraz wstawię linka z suknienką ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie ogolnie takie buty nie podobaja, ale wydaje mi sie, ze jak wystaja palce, to to nie wyglada elegancko w rajstopach [takowoz nie nosze zima sandalkow ;) ja w ogole uwazam, ze w srebrnej sukience i rajstopach nie bedziesz wygladac zbyt elegancko ale ja sie na modzie czy cos nie znam, wiec nie uwzgledniamy mojego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
bo znalazłam taką samą na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
te verde dlaczego? ta sukienka jest srebrna, połyskująca. sportowo tez w tym zestawie nie bede wygladac:O kurde nie moge znalezc a jeszcze wczoraj widziałam ja na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimcim
Jak dla mnie rurki z kamizelka jak najbardziej, pod spód jakas wystrzałowa bluzka może być w jakims ostrzejszym kolorze, a jesli chodzi o kieckę to kup sobie legginsy matowe i będziesz wyglądać genialnie ;D nie jakoś elegancko ale tez nie prosto, tak dezajnersko ;p a co do butów peep toe to o wiele bardziej mi sie podobają z czarnymi rajtuzami niż cielistymi, taki paluch wystający z błona ... ogólnie nie przepadam za cielistymi bo kojarzą mi sie z kobietami w wieku 70 lat z owłosionymi łydkami i spódnica za kolano a gdy siądzie widać podkolanówki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
cimcim heheh :D niezłe skojarzenie :P o legginaach czarnych też myślałam. w domu mam grafitowe getry (takie jakby grubsze legginsy z bawełny), też by chyba pasowały, ale zleją się za bardzo z sukienką chyba:O albo... czarna sukienka + czarne matowe grube rajstopy? cała na czarno, ale sukienka jest połyskująca więc nie bede chyba wygladac jak na pogrzeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimcim
no ja to jestem mistrzem skojarzen hehe ;D nie coś Ty ale wtedy możesz założyć jakąś srebrną biżuterię. A sukienka czarna jest z rekawami czy na ramiączkach i jaki masz kolor włosów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
sukienka jest na ramiączkach z dużym nakładanym dekoldem. jestem blondi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimcim
ee to zajebiście na czarno i jak na ramiaczkach. Ja jestem szatynką i wtedy troche jak smierc wyglądam ale czarny to czarny, kocham go ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę britnej
a moze załóż te zestawy zrób zdjęcia i wrzuć tutaj to ci doradzimy w czym lepiej wyglądasz:) buźkę możesz przecież zakryć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
no słuchaj ja szary i czarny to KOCHAM i moje szafy są przepełnione tymi kolorami, ale kurka no ciągle to już nudno się robi :P wiec ostatnio zaszalałam i troche kolorowsze kupiłam. a w ogóle to szukam kiecki na studniówkę i nigdzie nie mogę znaleźć takiej jak chcę, albo chociaz podobnej:( chyba będę musiała szyć... a może kojarzysz? sukienka jaką miała Zmuda Trzebiatowska w Nie kłam kochanie nocą w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
kurczę britnej ejj chętnie, ale wierzcie albo i nie, ale kilka dni temu rozjebał mi się za przeproszeniem aparat :O skubany nie chce się włączyc.. a telefonem to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę britnej
ojj to szkoda, bo wiesz co innego widzieć a co innego wyobrażać sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
kurczę britnej no wiem, wiem :) ogólnie to ja mam zawsze wielki problem, jak się ubrać na jakies wieksze imprezy... :O a tam będzie w dodatku mój były więc chcę wyglądać jak najlepiej, żeby mu pokazać co idiota stracił :P w ogole to mam trochę niesmak, bo kuzynka zaprosiła wiekszosc z osobą towarzyszącą prócz mnie, ale dobra... :O chyba myślała, ze mojego chlopaka nie bedzie, bo jest za granicą, ale tak sie składa, ze wraca w ten sam dzien imprezy i ona juz o tym wie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę britnej
to spytaj się jej czy możecie razem przyjść no przecież jedna osoba w tę czy we w tę nie zrobi jej różnicy tym bardziej jeśli wie, że masz faceta:D powodzenia w wyborze kreacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
kurczę britnej dzięki. a jeśli chodzi o zaproszenie - nie zamierzam się prosić. skoro nie zaprosiła go razem ze mną... poza tym on wie o tym i na pewno ma swój honor wiec nie przyszedłby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britnej spirs
ciumcium uciekłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×