Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MIKA16

ZDRADA??

Polecane posty

Jestem z chłopakiem 2 lata(piotrek)... Niedawno poznałam drugiego chłopaka(GRZESS=)),zaczełamspotykac sie z tym Grzesiem on miał dziewczyne ja mam chłopaka.Spotkalismy sie jeden raz tylko rozmawialismy.Za drugim razem juz tak kusiło ze szok.Ale powiedziałam sobie nie! Spotykamy sie juz tak miesiąc...Ale tylko chodzimy za rącze,buziaczek w policzek,przytulenie sie,to dla mnie za mało.. Ale nie chce zdradzic swojego chłopaka nawet jak go nie kocham.Zaczynam czuc cos do Grzeska.. Nie wiem co mam robic..Będac z Piotrkiem myśle o Grzesiu.. i nie tylko wtedy.. :( On żucił dla mnie dziewczyne z która był 4 lata.. i tez cos do mnie czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może brakuje Ci czegoś w Twoim związku? Jesli tak to zastanów się czego i porozmawiaj o tym ze swoim chłopakiem, a jeśli już go nie kochasz to zakończ ten związek bo będziesz męczyć nie tylko siebie, ale również jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze on jest psychiczny tyle razy próbowałam to zakonczyc cały czas mnie nachodzi grozi ze sie zabije płacze itp.. Boje sie ze jak mu powiem ze mam kogos innego to ze mu cos zrobi moze to głupie ale zwiazałam sie z bardzo złym człowiekiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jest "psychiczny" to tym bardziej powinaś to zakończyć... bo potem będzie tylko gorzej, np wyjdziesz za niego bo on będzie Ci groził, że jak nie to sie zabije albo Tobie coś zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie wiem jak to zakonczyc.. mam dopiero 16 lat.. On mnie nachodzi.. dzwoni a moja mama bardzo go lubi i za kazdym razem jest za nim :( A ja nie chce z ni zyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjj
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jest mi strasznie głupio sama sie w to wplatałam i sama musze sie jakos wyplatac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PariskaA
to wolisz być z kimś, kto Cię szantażuje dziewczyno ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak to jest wplątać się w związek a potem nie wiedzieć jak z niego wybrnąć. Czasem tak jest, że gdy minie pierwsze zauroczenie robi się nie przyjemnie. Jeśli nie jesteś szczęśliwa i nie radzisz sobie z czymś to nie trzeba się wstydzić prosić o pomoc. Napewno jest wiele osób które Ci pomogą np mama lub Twoja nowa sympatia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×