Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

guanabana

Wczoraj w klubie u Bazyla w Poznaniu spotkałam GO...

Polecane posty

Zajebisty koles... na scenie grały jakieś dzieciaki, a my razem szaleliśmy na parkiecie. Niestety - musiałam nagle iść, zanim przeszliśmy do rozmowy :O. I teraz nie wiem nawet, jak ma na imię... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sritnej birs
witam Poznań 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a figę, zeby wariaci z kafe znaleźli mnie w realu? :P Mogę opisać go: długie blond zadbane włosy, ubrany na czarno i wyjebiście przystojny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha . no nie sądzę aby wariaci z kafe znaleźli Cie na realu np po tak szczegółowym opisie jak tego typka...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylem tam kiedys
u Bazyla? to tam w bramie gdzie taki syf u ludzie wala winska przed wjesciem? i ogolnie w sordku jest jak w garazu a muza gra tak glosno ze nei slychac swoich mysli ? o tego Bazyla chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do muzyki, to kwestia gustu. Ja taką lubię. A melinarnia to nie jest, chyba nie widziałeś takiej prawdziwej... To jest po prostu klimatyczne miejsce.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guanabana.
jedyne co pamiętam to że miał wielką 25 cm czarną armate i ze jak połykałam to chyba z pół litra tego bylo, tyle leciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn z klubu
to ja byłem tym blondynem maleńka :) I wiesz co, tańczysz fatalnie, a te włosy na rękcah to mogłabyś sobie ogolić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj ogłoszenie na gumtree
Jeśli wpadłaś mu w oko, to może sam zajrzy, żeby zamieścić ogłoszenie i tam Cię znajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×