Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
srebrno-szara

coś o mnie

Polecane posty

Opiszę Wam poszukiwania mojego stylu, a trwało kilka dobrych lat, zanim tak naprawdę mogłam powiedzieć: tak, dobrze się w tym czuję. Na początku nie bardzo co było w sklepach, a potem trochę eksperymentowałam. Najpierw z szalonymi kolorami, typu czerwone spodnie i fioletowa bluzka, ale potem uznałam, że to zbyt papuzio wygląda, no więc przerzuciłam się na beże, brąz, ceglastą czerwień – to pasowało do mojego koloru włosów – brązu i w tych kolorach właśnie kupowałam ciuchy. Nic specjalnego – raczej dżinsy, sweterki, jednak zawsze bardziej ciągnęło mnie do klasyki, a sportowych rzeczy, np. dresowych bluz nie nosiłam, a adidasy mam jedne od wielu lat. I oczywiście prawie zawsze noszę obcasy, na co dzień niższe, na jakieś okazje – cienkie szpileczki. Ale tak ostatnio, ostatnio mój styl wreszcie zaczął się klarować… wybierając ciuszki w sklepach zaczęłam zwracać uwagę na bluzki z kołnierzykiem, białe koszule z żabotami, poza tym uwielbiam żakieciki i spodnie w kant – ale nie noszę garsonek, o nie.. mam dopiero 26 lat. I jak na razie poprzestaję na kolorach: czarny, szary, biały i srebrne dodatki, np. moja ulubiona czarna torba ze srebrnymi wstawkami, lubię srebrną biżuterię. Żadnych korali, ostatnio tak popularnych nie zakładam – nie podobają mi się. Może to się wydawać monotonne.. ale nie ubieram się aż tak monochromatycznie.. mam jeszcze trochę ciuszków w różnych odcieniach czerwieni i różu, a wczoraj nabyłam piękny ciemnozielony sweter.. lubię przeróżne apaszki i szaliczki. w mojej pracy taki sposób ubierania się sprawdza.. ciekawe, co będzie dalej, bo na razie bardzo mi się podoba ta moja kolorystyka.. a wcześniej nie znosiłam czarnego koloru… Nie zanudziłam Was? Kto się dołączy i napisze coś o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×