Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fotoMałopolskaŚląsk

ZDJĘCIA ŚLUBNE 2009r. małopolska śląsk

Polecane posty

Gość fotoMałopolskaŚląsk

Witam serdecznie. Od kilku lat robie zdjęcia na ślubach. Posiadam pozwolenie na fotografowanie w kościołach oraz odpowiedni sprzęt - dwie lustrzanki, dwie lampy, jasny obiektyw. Obecnie kończe swoje rozbudowane PORT-FOLIO więc przydało by mi się jeszcze kilka ślubów. Jeżeli się zgodzicie na zamieszczenie kilku waszych zdjęć w moim portfolio wykonam wam zdjęcia na waszej uroczystości ślubnej. Dotyczy to 2009roku, mam jeszcze kilka wolnych terminów. Odpowiadam tylko na E-maile: nowafotografia@wp.pl (odpisuje na każdy wasz meil) :-) TEREN DZIAŁANIA: malopolska śląsk ( tychy pszczyna wadowice kęty zator andrychów osiek polanka wielka żywiec międzybrodzie bielskie dwory okolice tych miast )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoMałopolskaŚląsk
Młoda para otrzymuje wszystkie zdjęcia jakie zrobie na płycie DVD w pełnej jakości, możliwość zamówienia dodatkowo odbitek 15x21 oraz 10x15 na papierze ENDURA profesional.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocławfoto
Kolego KŁAMIESZ!!!!! Nie masz żądnego zezwolenia a jedynie zaświadczenie a po drugie powinna się Tobą zainteresować skarbówka…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoMałopolskaŚląsk
witam ponownie, jeżeli chodzi o zezwolenie to fakt jest to zaświadczenie, zaś jeżeli chodzi o skarbówke to śpie spokojnie bo od dwóch lat prowadze firme a dodatkowo do pkd dodane mam foto. Bardzo proszę bez złośliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Małopolsce działa bardzo dobry fotograf Olajoss z Kęt http://fotograf-andrychow.pl/oferta/fotograf-kety-fotografia-slubna-i-komunijna/ byli na chrzcinach, sesja fotograficzna bardzo udana, robią też śluby, wesela i studniówki. Działają głównie Kęty, Wadowice, Kozy

 

Kontakt:  

jurek59@onet.eu

tel: +48 33 875 28 73 

kom. +48 699 912 850

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×