Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chorzowska

Kto jest sam na wigilię?

Polecane posty

Gość nie jestem zwolenniczką świąt
Są tacy ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem zwolenniczką świąt
Nie... W tym roku nie jadę do mamy, taty, reszty rodziny. Wiedzą o tym i już to zaakceptowali. W tym roku będę sama a mój wieczór ma taki plan: Wieczorkiem usiądę sobie przy ładnie oświetlonym pokoju, będę ubrana w dresy, ugotuję sobie potrawę którą najbardziej lubie- nie wigilijna, włączę sobie ciuchutko ulubioną muzykę, otworzę wino i przemyślę parę spraw, a potem pooglądam tv. Czasem tak trzeba, a bynajmniej ja muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko sprzątam
a ja wigilię spędzam przy szpitalnym łożu, więc nie licząc nieprzytomnej drugiej połowy i miliona kręcących się pielęgniarek, to jestem sama jak palec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płezenty
o kułczę... bywa i tak; nigdy nie wiadomo, co przyniesie los... U mnie pada śnieg! Szok! Płuszy jak choleła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko sprzątam
ja sama sobie współczuję, własna rodzina się mnie wyparła, nie ma jak święta. i nawet śniegu u mnie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaniezwyczajna
też spędzam sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko sprzątam
o lubego się pokłóciliśmy. luby rodziny nie ma, więc chciałam go wprosić na święta do nas, w końcu to prawie moja rodzina, matka z mordą, że nie wypada, więc powiedziałam, że spędzę święta z nim. potem stało się, co się stało, matka powiedziała, że skoro on i tak ze świąt nie skorzysta, to po co zawracać sobie nim głowę :o i się skończyło, awantura na całą rodzinę, babki, dziadkowie, ciotki, wszyscy stwierdzili, że jestem pojebana i w takim razie mam siedzieć sama. super :o musiałam się wygadać, jakoś mi lepiej teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko sprzątam
luby miał wypadek niedawno i do dzisiaj leży nieprzytomny. dlatego matka powiedziała, żebym miała go w dupie, bo zero pożytku z niego :o więc dzisiaj idę mu kolędy śpiewać, mam nadzieję, że chociaż on mnie usłyszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli takie but. Ale nie martw się, myślałam że jest gorzej. Masz kochającego lubego, życzę Ci wszystkiego naj i żeby luby się obudził:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manaus_34
ja tez sama :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko sprzątam
weź, Chorzowska, aż się wzruszyłam :D dziękuję i Tobie również wszystkiego, co najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:D Ludzie, będzie dobrze :) a nóż na przyszły rok będziecie mieli pełny dom na wigilię?:D nie łamac się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja tylko sprzątam
dużo zdrowia dla lubego i dla Ciebie i mimo wszystko wesołych swiąt:) PS. A rodzina zostawia miejsce dla zbłąkanego wędrowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też spędzam sam/ Moja mama nie dawno umarła,a reszta rodziny po prostu by mnie na wigilii nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia097
ja jestem sama i jest mi dobrze.mam wreszcie spokój i naprawdę jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spędzam Święta sama od 3 lat - nawet internetu nie miałam i kafeterii..., ale w tym roku, choć dopiero późnym wieczorem ktoś mnie odwiedzi - ktoś ważny! I bardzo się z tego cieszę. Życzę wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nałęczowiankę
Też spędzam już wiele świąt sama. To nic. Są ze mną bliscy we wspomnieniach. Ci prawdziwie kochający, co to nie skrzywdzili i już nie skrzywdzą. Dla nich ubieram choinkę, dla nich sama ubieram się w wizytową suknię i staranny makijaż. Moja kolacja nie składa się z 12 potrwa, nawet nie poszczę, bo to nie mój zwyczaj. Ale jestem w towarzystwie, które mnie nie zmęczy i nie zdenerwuje. Chorzowska - (skróć!!!) tę swoją stopkę, to trudno cię czytać. Wszystkim SPOKOJNYCH i ciepłych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×