Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annnkaaa28

pytanie do facetów

Polecane posty

Jak długo może facet wytrzymać bez seksu czy masturbacji.Rozmawiałam na ten temat z moim facetem ktory nie miał seksu od dwóch m-cy i powiedział ze nie masturbował się przez ten czas ani nie miał żadnej kobiety ,gdy zaczęliśmy się kochać to wcale mu stał ale gdy dotknęłam to mu poleciała sperma .Byłam załamana nie wiedziałam co mam dalej robić, miałm wielką ochotę na maratonik a tu klapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochlwy43
to ty go tak na wstrzymanie wzielas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on przyjechał z UK bo tam pracuje.Ja nie wytrzymam dluzej jak tydzień bez masturbacji dlatego się go pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt długo go pościłaś. Zagłodziłaś mu pytona na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akren
Jak długo może facet wytrzymać bez seksu czy masturbacji ja najdluzej wytrzymałem 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akren
ale taki wyposzczony moze kilka razy i łatwo nastepuje kolejna erekcja nawet po kilkunastu minutach. Zwyczajnie ma duzo nasienia w sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy facio ma inaczej.....ja moge bez sexu dlugo ale nadrabiam palowaniem......takie faceta zycie:)))) lepsze to niz zdrada:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wytrzymalem
maksymalnie chyba 2 tygodnie bez masturbacji, bez seksu wytrzymalem 26 lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grotesska
hmmm, niby dlaczego mialby sie nie masturbowac 2 mce? nie sadze. po prostu sie nie przyznal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wytrzymalem
dokladnie, ja po tygodniu nie moge wytrzymac, a tamte 2 tygodnie to po prostu wakacje byly i nie mialem okazji by to zrobic ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron123
dokladnie , facet na boku jakies laski posuwa i co sie bedzie przyznawal tym bardziej ze polki na emigracji to raczej nie sa kobiety o duzych zasadach moralnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jchjuvhjdvhv
dokladnie. bajek ci naopowiadal, marszczyl freda. nie znam faceta co wytrzyma bez tego lub sexu dluzej niz tydzien. akren masz racje tylko nie napisales ze ten pierwszy raz to szybciutki raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrzucamyy te 10% sparaliżowanych, impotentów, kalek bez rąk,..to faktycznie wyjdzie 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×