Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A.3021993

Darmowe próbki

Polecane posty

www.glossybox.pl/referal?CI=MTUyNTU= 5 darmowych kosmetyków nalezy sie zarejestrowac i zaprosic 3 znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńciaakk
a ja Wam polecam zarejestrować się tu co miesiąc wysyłają pudełeczka z kosmetykami -najczęściej do włosów w których jest co najmniej 3 pełnowartościowe produkty i kilka próbnych ( w marcu aż 4 pełnowartościowe! też właśnie na nie czekam, w lutowym były 3 też dobrze ) polecam dziewczyny - http://shinybox.pl/order/index/mode/subscript ion/?ref=658c7fc mój profil do pudełeczek shiny, zapraszam Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrato
Witam :) Ja polecam stronę https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/ share-registration/88fdf4e83af6d51755b8bd72eaee64ee można dostać darmowe próbki kosmetyków , chemii, perfum oraz wiele innych :) Jest to strona gdzie po wypełnieniu kilku ankiet można za darmo dostać próbki kosmetyków oraz produkty pełnowymiarowe. Teraz jest akcja w której można dostać samochód do przetestowania :)Strona sprawdzona i polecona. W paczce, którą przynosi kurier jest zazwyczaj produkt pełnowymiarowy i mnóstwo próbek, które można rozdać znajomym. Po tym jak dostaniemy i przetestujemy darmowe próbki należy w zamian na stronie napisać naszą opinie o tych produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszenie sie o próbki w takich ilosciach jak tu opisujecie to jakies żebractwo. Ja dostaję probki zawsze po zabiegu kosmetycznym. Jak przetestuję i mi się spodoba to potem kupuję pełnowymiarowy kosmetyk. Do tego służą próbki. Tu widze jedziecie równo cały rok ca próbkavh, codziennie inna. Juz widzę te wasze piękne zadbane twarzyczki z uczuleniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można też na bieżąco śledziś SuperPharm, oni często organizują testy kosmetyków i wtedy wysyłają bezpłatnie kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka51

witajcie, jeśli chcecie dostać do domu darmową próbkę to polecam fajną stronkę dla konsumentów, po rejestracji można zamówić próbkę tabletek Fairy oraz małą tubkę pasty do zębów Oral-B. dodatkowo za przesłanie dowolnego zdjęcia paragonu z jakichś zakupów można wziąć udział w konkursie zagadce słownej-codziennie 1 osoba wygrywa 100 zł a 9 osób 50 zł. kto jest ciekawy to polecam stronę: www.blovly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×