Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka2009

Związek z prawiczkiem

Polecane posty

Gość Aneczka2009

Miałam już jednego partnera seksualnego i dużo z nim, że tak powiem "przeżyłam" jeśli chodzi o seks. Mój obecny facet jest prawiczkiem. Nie chcę na razie z nim tego robić, ale na pewno niedługo przyjdzie na to czas. Głupio mi, że to ja będę musiała zacząć. On nawet nie miał z inną kobietą takich bardziej ostrzejszych pieszczot... A jeśli uzna mnie za jakąś niewyżytą? Skąd mam wiedzieć czy jego np. nie brzydzi seks oralny? Kobiety, które też musiały "doświadczać" swoich facetów odzywajcie się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam i uwierz mi ze nie narzekam na seks, boski jest w lozku;) i sam do wszystkiego dochodzil SAM!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
He heh jak to sam? Czekałaś aż to on zrobi pierwszy krok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
Bo mój tak szczerze to nawet wstydzi się o tym gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, chodzi mi o to ze nie musialm mu mowic co i jak. duzo rozmawialismy o seksie o pragnieniach. sam wiedzial co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
I po jakim czasie to zrobiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelismy sie spotykac w grudniu a na sylwestra juz byl oral a sam seks..hmm tak w lutym. czekalam na okres by wziac tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
Hmmm tak się zastanawiam. Czy to np. możliwe aby facet brzydził się seksu oralnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie obawialam bo bylam jego pierwsza. i jak zszedl sam z pieszczotami ponzej pasa to mnie zamurowalo. i mysle sobie wtedy"jezu a jak moj zapach mu sie nie spodoba, bedzie sie brzydzil? pewnie glupio bedzie mu zrezygnowac!" i gdyby nie to ze musialam isc do wc to by mogl tak godzinami. i teraz prawie po roku czasu jeszcze bardziej uwielbia pieszczoty oralne dla mnie. za to ja nie moge go zadowolic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
Czemu nie możesz go zadowolić? Ginekolog może to wyda ci się dziwne, ale znam przypadki kiedy to facet brzydził się wylizać cipkę kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
Hmmm ciekawe myślałam, że lizanie cipki lubi niewielka część facetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten zapach nie jest straszny, wrecz przeciwnie ! To samo pytanie moglbym wam postawic ? ..... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
A kobiety mają to samo zl odzikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaczka.... Bzdury gadasz....wiekszosc sie do tego nie przyznaje, albo sie wstydzi powiedziec ! kiedys dorosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, nie reaguje juz jak kiedys. a teraz najczesciej lekko mnie odsuwa i sam sobie pomaga.bo aj nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Aneczko, o to mi chodzilo..... Spytaj sie kolezanek, a zauwazysz, ze prawie zadna sie do tego nie przyzna.....to wstyd, a nie niechec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa faceci ktorzy nie lubia tego dawac kobieta wiec albo laska nie dba o siebie, moze tez jest w konkretnej fazie cyklu gdzie to wsyztsko zapac i gestosc sluzu sie zmienia badz jemu to po prostu nie odpowiada i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
No dobra, ale szczerze to trochę się obawiam związku z prawiczkiem... Ale kurczę super chłopak to jest. Tylko, że nic nigdy takiego nie robił z kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to nie tak. ja nie moge go doprowadzic. nie umiem chyba. choc kiedys bylo ianczej. teraz gdy to za dlugo trwa to sam wkracza do akcji.przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka2009 niech duzo czyta, fakt ze teoria to nbi nic jak niektorzy mowia ale nie bedzie taki zielony. od czego sa fora. i jesli to wartosciowy facet to sprobuj. pomagaj mu, bedcie "wy" a nie on sam z tym "problemem" dwaj mu znaki mruczeniem jekie ze jest Ci dobrze. pokazuj mu co i jak, badz nauczycielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak prawdziwy dialog ! wierz mi....to pomaga...tylko bez oszukiwan ! tylko prawda sie liczy....spytaj czego chce...i bedzie jeden problem mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×