Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka2009

Związek z prawiczkiem

Polecane posty

Blue.... bo to tak, jak stara plyta, co przeskakuje.... "co mam zrobic?" "a moze mam to zrobic" "a moze jednak cos innego" "a co jak mnie nie zechce!" "no wiec co mam zrobic" ILEZ MOZNA.... Proponuje, ze sie zrzucimy i wyslemy prawiczka do burdelu :) bedzie mial problem z glowy.... nie bedzie juz prawiczkiem ! Ale wiem co on napisze.... "ale one wszystkie takie brudne....i nie dziewice " hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginek hahha. oooo ale na pewno doworza jakiej mlode takie 15-stki i moze to dziewicze. ale zara zbedzie ze taka mloda, i mowi w dziwnym jezyku. "to nie chce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za siedmioma lasami, 40 latami i III wojna swiatowa.. prosze Cie. jak ebdziesz sie tak bal i ciagle sie nakrecal to wiesz ze pozniej ebdziesz sie bal nawet powiedziec cokolwiek do jakiejs panny. bo zaraz bedzie" fajan jest..o boze a jak nie dziewica" i juz bedziesz uciekal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niemowilem, kazdy wykret jest dobry ! "za mloda" "za stara" "za dziwkowata" "za malo doswiadczona" "za bardzo doswiadczona" Jak tak dalej bedziesz wybieral....to tylko do konca zycia "pranie reczne" ci pozostanie :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj prawiczek, lata uciekaja....jak ty pozniej w wieku 63 lat .... 14 chcesz bzyknac ? zastanow sie :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze godzine temu bylo ze nie moze byc po stosunku. ma byc dziewica. sam nie wiem co chcesz i kogo bzyknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
Oooo nawet prawiczek i kropka się nam tutaj udzielił :D Prawiczku kochany zrozum, że jeśli kobiecie będzie na Tobie zależało, to nie będzie jej przeszkadzać to, że jesteś prawiczkiem i kto wie... może nawet będzie ją to cieszyło ;) Ginekologu mam pytanie. To jest tylko taki nick czy naprawdę jesteś ginekologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja to dobrze przeczytalem ? NIE MUSI BYC DZIEWICA ? Od kiedy to.....ci sie tak odmienilo ? znowu krecisz prawiczek...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy i przez znajomych....HAHAHAHA...chyba pekne ze smiechu !!!! hehehe....tak a moze w tramwaju albo przy kasie w supermarkecie....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiesz liczysz? Licz na siebie, twoje szczescie... no i tak dalej ; ) trzeba sie wziac ostro do roboty. Ale naprawde troche nie zdecydowany jestes. Sam bys bzyknal, ale jeszcze nie wiesz co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
Prawiczek Ty to po prostu nie dojrzałeś jeszcze do prawdziwego związku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiem, ale wolalbym sie chyba zwiazac z dziewica. a przeszlosc seksualna kobiety jest dla mnie dosc bolesna i przykra wstydze sie bardzo tego, a jeszcze bardziej sie wstydze tego, ze marze o dziewicy i roche jednak chyba nie przepadam za dziewczynami niedziewicami. mam kolezanki niedziewice, bardzo sie lubimy i szanujemy, ale glupio mi troche, bo jakby sie dowiedzialy o moich pogladach, to by na pewno bylo im przykro i bylyby zszkowane moimi pogladami " dwie Twoje wypowiedzi z ktorych wynika ze ma byc dziewica wiec nie krec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, zwierze moze nie miec na Ciebie chetki ; p Noo to dziewice mamy z glowy. Bo tak w ogole to my sie prawiczkiem zajelismy, a to Ania miala problem, ale ona chyba juz rozwiazala swoj. Tylko prawiczek ma problem, ktory niszczy jego zycie seksualne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×