Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka2009

Związek z prawiczkiem

Polecane posty

pytalam... nie mamy przed soba tajemnic jesli chdozi o te sprawy. bardzo duzo rozmawiamy o seksie.ostatnio nawet powiedzial mi ze kochalismy sie tak super ze az..:D tylko ten oral....czesto tez jest tak ze gdy dzialam u niego na dole on podciaga mnie do gory. tak jakby nie chcial tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
On się trochę krępuje o tym rozmawiać... A może on jeszcze nie ma potrzeb? hehe Takie dziwne myśli mi do głowy przychodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
Blueberry może on się po prostu dziwnie czuje patrząc, że jego kobieta, którą tak szanuje i kocha bierze do ust jego penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
Ja mam 19 lat a on 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
Właściwie to my dopiero zaczynamy się poznawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka2009 moj facet mowi ze jestem bardzo wyrozumiala i wspaniala bo czasami mysle jak facet. uwierz mi ze facet skacze do nieba jak kobieta go piesci oralnie. chodz nie w moim przypadku, nie teraz, choc kiedys tak wlasnie bylo. na prawde radze pogadac, poczytac o tym. wspieraj go. moge on a kompleks ze jest prawiczkiem. moze maial jakies problemy z kobietami ze nie mial takich "przygod " wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mlodzi jestescie, tak jak i ja i moj partner. to dipiero poczatki, a tak konkretnie to jak dlugo sie znacie, jestescie ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
Sama nie wiem... On jest inny niż większość facetów. Nie spotkał do tej pory żadnej interesującej kobiety dlatego z nikim nie był w związku no a takie przygodne znajomości chyba go nie pociągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
Jesteśmy ze sobą dopiero 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rozmawiacie o "was", byl poruszany temat seksu?skad w ogole wiesz ze ejst prawiczkiem i dlaczego nie mial nigdy dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 3 miesiacach to powinniscie sie dopiero za raczke trzymac :) hehe.... po 3 miesiacach nie mozna kogos poznac ! to wymaga czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
No fakt, w sumie to każdy od czegoś zaczyna ;) Ciekawe czy to prawda, że facet ma do swojej pierwszej kobiety ogromny sentyment i ogólnie pierwsza to zawsen ajgorętsza miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
Bo o tym akurat rozmawialiśmy, po prostu powiedział mi podczas rozmowy, że poza pocałunkiem z jakąś dziewczyną niczego więcej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
No ginekologu na razie nic nie planujemy, będziemy się poznawać ;) Ale ja już mam taki charakter, że wszystko chcę wiedzieć wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj zawsze mi powtarza ze duoz mi zawdziecza, ze bedzie mnie wspominal zawsze. to tak gdybysmy sie rozstali.:P to prawda ta pierwsza w lozku zawsze bedzie wspominana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pierwsza jest zawsze ta pierwsza, ktora sie jako pierwsza wspomina....Z czasem to przechodzi....szczegolnie jak sie znajdzie partnerke, ktora jest "lepsza" jak ta pierwsza ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
Ok ja też na razie uciekam ;) No ginekologu czyli nie wierzysz, że mogę być jego pierwszą i ostatnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to komplement jak twoj facet mowi ze "chce mnei w lozku dziwke, zebys eks byl wysmienity" i ze byla taka znalazl i patrzy na Ciebie? ginekolog powiedz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe....chyba musze sie z tym zgodzic :) Idealna kobieta to taka, ktora mowi, czego chce :) idealny mezczyzna, to ten ktory to robi bez zastanowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w lozku liczy sie tak smao facet jak i kobieta, ich pragnienia i potrzeby. nie ma ze ktos bardziej lub mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×