Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katiaaa

pierwsze tabletki anty

Polecane posty

Witam Wszystkich. Może moje pytanie wyda się banalne i głupie, Ale biorę tabletki pierwszy raz i jest coś co nie daje mi spokoju. Wzięłam tabletkę 1 dnia miesiączki, a kochałam się z moim chłopakiem 6 dnia. Czy istniała szansa że mogłam zajść w ciążę??? Pytam bo nie mam doświadczenia w braniu tabletek:( Proszę o poważne odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że pisze:)Przeczytałam ją n razy ale chciałam się tylko upewnić. No teraz jestem spokojna:)W sumie to nie są byle jakie tabletki bo lekarz zapisał mi Yasminelle, ale tyle się tego czyta na tych forach. Jedni mówią że działają od razu, inni że po tygodniu, a jeszcze inni że po pierwszym opakowaniu:) Więc dlatego się trochę obawiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:):):)) ale i tak sobie myślę że jednak będziemy używali gumek przez to pierwsze opakowanie, tak dla pewności, a potem to już nie:)) Dzięki za wszystko:):)) Wesołych i spokojnych Świąt życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie używałam gumek bo to był mój pierwszy raz i wolałam czekać z tabletkami:) Biorę je już tydzień a nawet nie wiem czy działają jak należy, bo czuję się świetnie, tak jakbym ich w ogóle nie brała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półka
to tylko się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×