Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bywa i tak

i znów ten sam temat - zdradziłam

Polecane posty

Chciałabym żeby ktoś spojrzał na to obiektywnie i powiedział mi jak faktycznie to wygląda... Zaczęłam spotykać się z pewnym facetem, bardziej z nudów i ciekawości niż z innych powodów. Oboje nie traktowaliśmy tego poważnie, miał to być przejściowy związek bez przyszłości. Byliśmy kochankami z tym, że ani ja ani on nie mieliśmy innych partnerów. Po kilku dniach tego \"związku\" przespałam się z innym - starym znajomym. Tuż po oboje zdecydowaliśmy, że to była fajna noc, że nic z tego nie będzie i po prostu nadal będziemy się przyjaźnić jak kiedyś. Nic nie powiedziałam mojemu \"chłopakowi\". Skoro ani ja ani on nie planowaliśmy nic więcej oprócz seksu? No i tak trwaliśmy ze sobą kilka miesięcy. Z dnia na dzień coraz bardziej zaczynało nam na sobie zależeć. Zakochałam się choć z początku nie dopuszczałam do siebie tej myśli. On też - mimo, że nie chciał mi tego pokazywać - bardzo się zaangażował. Teraz jesteśmy razem już 1,5 roku... A ja boje się co będzie jeśli wyda się, że spałam z innym będąc z nim w nic niezobowiązującym związku... Niby nie powinnam panikować, bo w końcu z żadnym z nich nic mnie nie łączyło, z żadnym nic nie planowałam, żyłam z dnia na dzień, co będzie to będzie. Teraz mi zależy... I nie chcę tego zepsuć a boję się, że to kiedyś może się wydać :( czy to faktycznie taka straszna \"zdrada\" której powinnam się wstydzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×