Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość --werusia--

szukam pana do fantazyjnego cyber seksu

Polecane posty

Gość --werusia--

zapraszm na gg: 12205065

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --werusia--
pooodbiijam, jestem w stanie sie dostosowac, byleby temat dotyczyl sfer erotycznych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -werusia-
Lubie spokojna rozmowe o erotyce, czasami gdy sie fajnie gada lubie tez troszke ostrzejsze historie, czasem nawet goroce jak papryczka chili.. chetnie pogadam, nawet jesli nie koniecznie ma to dazyc do cyber.. potrzebuje troche czulosci, chocby tej internetowej namiastki, ale... lubie tez jak facet mnie 'zbeszta' byle byl blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -werusia-
Nie wiem, to zalerzy jak wyjdzie. Jak chcesz to odzywaj sie na gg, bo tutaj nie ma sensu, nie jestem ekschibicjoniskta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -werusia-
no coz.. ta laska ma wieksza odemnie dupke.. wiec jak ktos lubi takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraczek38
szukam kobiet di cybersexsy zaoraszam oanie lubiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffff
szukam dziewczyny(jestem chłopakiem) do popisania o seksie , cyberseksu , bądź jak byśmy przypadli sobie do gustu by się spotkać (mam 18 lat jestem z Wrocławia) mój nr gg 35442506 ( pisać nawet jak jestem niedostępny xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erotyzm... -to coś znacznie więcej niż libido... erotyzm piorun flesza estetyk, linie, emanacje, zabrany oddech kwiaty rozsypane jej pod nogi, motyle uwolnione w brzuchu, nagość w kwiatach... róże u stóp drzewa ... odwrócenie głowy wstecz bez spojrzenia na niego, ze świadomością , że jest za nią i patrzy... tunel sukni napędzany ruchem bioder... ...w przyklęku ,pochyleniu eksplozja... ...pantofelek...nóżka... ...iskra w oczach... ..rumień twarzy... kuszenie... uwodzenie... malowanie oczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Achtung! Pedau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×