Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominika85

wole masturbacje

Polecane posty

Gość dominika85

witam troche nie typowy topic ale coz kazdy jest inny mialam kilku partnerow ale jakos nigdy nie mialam satysfakcji z sexu mam orgazm jadynie gdy sie onanizuje czy to normalne moze musze isc do gina albo sexuologa poradzcie help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo
Pewnie za dużo razy dokonywałaś samogwałtu, teraz możesz się trochę sparzyć przy kontakcie z mężczyzną. Po dosyć częstych zabawach z samą sobą, raczej trudno Ci będzie dojść do końca z kolesiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk80
witam do dominika85 a moze urozmaicic sex do pieszczot tzw peting czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviatan
Dominika a może następnym razem pogadaj z partnerem wypróbujcie parę pozycji i dojdź do tego co ciebie najbardziej podnieca. Ewentualnie faceci z którymi współżyjesz często się masturbują/uprawiają sex przez co maja wcześniej wytryski i nie "dochodzicie" równomiernie do orgazmu (u facetów (nie mam pewności jak u kobiet) po wytrysku przychodzi tzw "fala rezygnacji" po której facetowi nie chce się współżyć ale można sobie z tym poradzić poprzez "trening")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levviatan
W najgorszym przypadku masturbacja spowodowała że nic innego nie podnieca twój organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z zachodniego
bo znasz swoje cialo i dlatego sztytujesz w masturbacji, tak ma duzo kobiet. czasem penis faceta nie trafia tam gdzie trzeba i nie stymuluje receptorów, wiec okazuje sie ze sie nic nie odczuwa, a palcem wiesz juz gdzie co jak i te receptory erogenne pobudzasz, kazda kobieta instynktownie powinna je znalezc. Oki, bo faceci sie wkurza, jale a tam tez wola sama sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahehlo
no ja mam podobnie:( podczas sexu prawie w ogóle ni e odczuwam przyjemności, jakbym w ogóle receptorów nie miała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowron20
Kobiety, dajcie namiary, spróbujemy i powinnyście dojść. Wasi chłoptasie chyba nie wiedzą jak sprawić wam przyjemność. Kobiete przed samym stosunkiem niekiedy trzeba nawet godzine rozpalać do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzielec_wysoki
sekret jest prosty: walic ostro od tylca, na pieska. moja wrzeszczala. az sie balem ze sasiedzi przyjda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czytałam gazetki " Jak się kochać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×