Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tylko czarna z mlekiem

jaka prostownica? Poradźcie proszę

Polecane posty

Zastanawiam się nad kupnem nowej prostownicy. Obecnie mam jakąs zwykła, która strasznie niszczy włosy i chciałabym kupić jakąś lepszą. Jakie firmy polecacie? Ja zastanawiam się nad gama i efalock. A może jakaś inna? A i jeszcze jedno pytanie. Jaką moc powinna mieć prostwonica, bo znalazłam o mocy 36 W i 170 W. Czy to ma duże znaczenie w prostowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam wszystkie prostownice
Vidal Sasson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieświeży nick
W sklepie pani poleciła mi rowentę jako najlepszą firmę :) Lokówka jest super :D Może poszukaj opinii w necie, wiadomo, tutaj jest ograniczona liczba ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszekkkk
polecam remingtona, zdecxydowanie lepiej i szybciej prostuje od mojej starej prostowcicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Nicky clarkE
240v 100w 50Hz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na swieta dostalam vidal
sassoon i jest super w porównaniu do mojej starej, zreszta w necie sa bardzo dobre recenzje, wejdz sobie na wzizaz.pl to sama sie przekonasz, własy prosty przez 2 dni, a jak blask :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrogirlD
a jaki rodzaj wloskow masz?bo to tez od tego zalezy jaka moc prostownicy potrzebujesz..w gabinetach fryzjerskich przewaznie uzywa sie remington i gama , ale moja fryzjerka poleca gama, kupilam taka ok 2 lata temu ma moc 170w i prostuje swietnie, wlosy pozostaja prosciutenkie i gladkie i wogole zero puszenia czyli upragniona proscizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllla
A ja bezapelacyjnie polecam ceramiczną prostownicę WIGO. Można ją kupić w sklepach z zaopatrzeniem salonów fryzjerskich. Jest typowa jak do salonu, czyli długi trzymetrowy kabel. Mam ja od trzech lat i kompletnie się nie psuje. Włosy po niej są doskonałe, poważnie. Gładkie, lsniące i co najważniejsze - niezniszczone! Ja używam wersji o szerszych płytkach, bo są dwie: 25mm i 57mm. Nagrzewa się tak szybko że szok - około 20 sekund :) Załączam link, żebyś mogła sobie poczytać: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllla
Ja wybrałam z szerokimi płytkami, bo mam włosy półdługie (ale raczej dłuższe niż krótkie). Myślę, że do Twoich też raczej szerszą powinnaś wybrać. Co moge jeszcze poradzić - nie oszczędzaj na zakupie, ceramiczne za 40 zł nawet nie leżały obok ceramicznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbf
a ja Ci radze Philips hp4686/07 płytki ze specjalnąn technologią zatrzymują wilgoć we włosach czyli nie wysusza ich. Prostuje na dłużej,wiem po sobie.. prostownice wybierałam z fryzjerką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm...mmmmm.....mmmmm
ja mam prostownice ES2 BRAUNA. kupiłam ja przez przypadek to moja 1 prostownica. Przeczytałam recenzje i widze ze mam całkiem niezłe cacko. Nie moge porównac, bo to moja pierwsza. Kupiłam ją na wyprzedaży za 27 euro, a kosztowała coś koło 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrogirl
dfbf ==> tez slyszalam ze ta prostownica calkiem do rzeczy,ale czy ona ma grzebyczek? taki umocowany przy niej?bo ja mam tak krecone wlosy ze obowiazkowo musi byc z grzebykiem nie poradze sobie jak to fryzjerki robia z grzebykiem w drugiej rece tylko czarna z mlekiem ==>moja kolezanka tez ma dosyc grube wlosy i raczej ciezkie do wyprostowania tak jak Ty mowilas o swoich i uzywala juz wielu prostownic (bosh ,phillips,braun) ale stwierdzila ze standardowa ceramiczna gama z grzebykiem jest najlepsza dla jej wlosow(tylko musi miec duza moc 170w) bo te o mniejszej mocy to tylko miotle robia jak sie ma grube wlosienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrogirl
aaa dziewczyny mialyscie do czynienia z jakas bardziej nowoczesna laserowa?będzie cos z tego czy to tylko taki pic na wode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbf
do afrogir. Nie ma grzebyczka ale ja zawsze biore kosmyk ,przeczesuję i jade prostownicą.Rewelacja. Moja znajoma następnego dnia poleciała do sklepu po nią, delikatnie i na szybkości przeprostowałam jej włosy a ona następnego dnia miała jeszcze proste...Ja mam grube długie suche kfalowane i puszące się włosy. Prostownica spisuje się na medal ;) Do autorki. Ta philips jaką polecałam ma jonizacje. płytki ma czarne jkaby z brokatem. pisze nano-diamond ceramic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrogirl
tylko czarna z mlekiem ===> czy takie cuda cudasnie to jest znak zapytania ,ani raz sie nie spotkalam z taka w zadnym salonie fryzjerskim ale powera ma niezlego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powiem ale nabrałam ochoty na tą prostownicę Philips hp4686/07. A jak mówisz ma jeszcze jonizację. Tylko kurcze nie wiem gdzie ją kupić można, na allegro nie ma:( A ile za nią zapłaciłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×