Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justka jakas taka

najlepsza farba do wlosów

Polecane posty

Gość justka jakas taka

Chce rozjasnic wlosy na blond.Nie chce stosowac rozjasniacza tylko kupic jakas delikatniejsza farbe.Chcialabym zeby wlosy nie byly biale ani zolte tylko jaby wpadaly w bardzo jasny, swietlisty braz.Jaka farbe zastosowac czy blond czy raczej jakas w odcieniu brazu.Dodam,ze jestm blondynka( mysi blond).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieświeży nick
Ja użyłam 13 belle color :) Dała efekt chłodnych, beżowych włosów. Nie zniszczyła włosów :) Jeśli chcesz uzyskac cos rudawego, wez miedziany blond ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieteak657
hmm jesli zalezy ci na delikatnej polecam loreal casting szampon koloryzujacy (bez amooniaku) ja uzywam go i naprawde jest to rewelacja, kolor wychodzi mi zawsze taki jak na opakowaniu, nie zmywa mi sie tak szybko jak jest napisane na opakowaniu ( do 28 zmyc), poza tym wlosy sa rewelacyjnie odzywione i lsniace a powiem szczerze ze zawsze borykalam sie z suchymi wlosami :P naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka jakas taka
Zastanawialam sie wlasnie nad loreal casting szampon koloryzujacy Swietlisty blond lub Słoneczny blond.Niestety przeczytalam w internecie opinie ,ze generalnie szampony te daja jedynie polysk a nie rozjasniaja wlosow.Czy stosujesz wlasnie jakis odcien blondu?Wiem,ze te farby nie zawieraja amoniaku wiec nie niszcza tak wlosow ale czy ich efekt nie jest porownywalny z szamponetkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieteak657
nie. Ja uzywam ciemnej czekolady :) wiec nie wiem jak z rozjasnianiem ale moja kolezanka rozjasnia nim i jest zadowolona zawsze wyjdzie jej taki kolor jakiego oczekuje. Mozesz sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale podobno nie wolno
uzywac szamponów koloryzujacych, jesli wczesnie malowało sie farba chemiczna, nawet pisze tak na ulotkach szamponów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondGirls
Mam coś w rodzaju miodowego blondu na głowie,chciałbym miec platynowe,użyc farby czy rozjaśniacz jeśli nie chcę ich niszczyc?i jaką dobrą farbą uzyskam ładną,równą platynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioppppppppp
ale podobno nie wolno uzywac szamponów koloryzujacych, jesli wczesnie malowało sie farba chemiczna, nawet pisze tak na ulotkach szamponów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×