Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

czesc kochane,mam taka stresujaca atmosfere w pracy ze az mnie zoladek rozbolal.tylko na chwilke wpadlam,ale czytam co piszecie. Kasia no ja mam nadzieje ze nie beda mnie bolaly do 12tygodnia bop oszaleje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tablek :) Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)dexa....................1........31.12.........brak... ... .Wrocław okol. 4) emamcia............. ......... ........... .................... 4)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 5)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 6)Kobietka a taka22....2........24.01.........brak..... ......Katowice 7)Lady love-20.......... 1 .........????..........brak..........Ruda Śląska 8) Markotka-23..........1.......koniec 01.....brak...........Konin 9)Megi34..................1.........21.12........synek.. ........Gdynia 10)milutkaaa...............1..........8.01........brak.. . . .. .....Rzeszów 11)Nefretete23..........1..........12.01......brak... ........Zakopane 12)Nusienka -24.........3..........04.02.....brak.......Szczecin/Dublin< br /> 13)olenka81 - 27........4...........16.01......brak............Londyn 14)olga55.................4..........31.12...........bra k.. ........Poznań 15)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 16)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie 17) Szuszunia............4........ 10.01...........brak............. opolskie BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................7..........................01 09.....- 3kg(57kg) 2)Kami111...................6...............wrzesień 09.........nadal58 3) Angioletto............. 5...................wrzesień 09.......nadal 65 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........+ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a Ty 3 kg naa minusie? Wymiotujesz, czy mało jesz? Megi 3xdzennie :D To tak, jak Skorpionka napisała, najlepsza antykoncepcja :) Najlepiej tak co 2 albo 3 dni, częściej lepiej nie, rzadziej w sumie też nie, bo można owulkę przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 495 - pierwsza ciąża jak marzenie:) Młody poczęty w okresie:), na boisku szkolnym, hehehe. Gra bosko w piłkę :) :) Generalnie gdyby nie brzuch, nie wiedziałabym, że jestem zaciążona. Zero dolegliwości, żadnych mdłości, zgag, nawet cycki mi nie urosły ( a szkoda ) Poród w 20 minut i już. Jakby miało być tak teraz...hmmmm byłoby super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi kilogram to nie katastrofa :) Moja kuzynka przytyła 30 i wyobraźcie sobie, że nie ma ani cellulitu ani rozstępów! Ma taką super jędrną skórę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że na boisku, to dowiedzieliśmy się rano, bo pojechaliśmy w Polskę, rozbiliśmy namiot po ciemku i rano usłyszęliśmy " gola!!!!" No i był gol:) Najwspanialszy pod słońcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze niektóre mają szczęście Zero rozstępów ! no,no Ja zainwestowałam w kremiki już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Megi, bo myślałam, że tak pod gołym niebem :D Kami a co tam fajnego sobie kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coś co już sprawdziłam kiedyś na istniejących czerwonych rozstępach. krem na rozstępy od Oriflame przy reguralnym stosowaniu naprawdę działa cuda:))a mój pan doktor powiedział,że to dużo daje jak się skórę od początku przygotowuje do rozciągania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozstępy chyba nie ma wpływu jakość skóry. Do 7 miesiąca miałam mały brzuszek, smarowałam sie specyfikami, oliwkami itd. Jak mnie jednego dnia wywaliło, to popękałam cała. Cóż, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami a można go stosować w ciąży? Bo są takie specjalne kremy dla kobiet w ciąży, bo podobno te zwykłe nie są dobre (w ciąży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację napewno ja też mam skóre skłonną do rozstępów niestety:( ale jak się stosuje na rozstępy w miarę szybko preparaty to widać poprawę Ja byłam bardzo chora i strasznie schudłam zostały mi po tym czerwone jak rany rozstępy wzięłam się za nie odrazu bo mnie strasznie szpeciły (dodam,że były na piersiach)i wiesz co prawie po nich nie ma śladu :)ale się smarowałam na maksa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Karolino:) Myślę, że każdy preparat stosowany regularnie powinien jakoś pomóc. Jak nie zadziała na niewystąpienie rozstępów, to chociaż je złagodzi. U mnie są , po tylu latach, ale widoczne są dlatego, że w przeciągu ostatniego roku pozbyłam się 20 kg i niestety na nadmair skóry nie ma nic, tylko chirurgia plastyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że faktycznie regularne stosowanie może pomóc, ale ja mam słomiany zapał :) Mimo tego, że jestem szczupła (60kg, 170cm wzrostu) to i tak mam rozstępy i cellulit, bo kiedyś miałam trochę więcej kilogramów ( w krótkim czasie sporo przytyłam i szybko pozbyłam się nadmiaru). Zawsze jak zacznę stosować jakiś preparat to tak tydzień porządnie, później zapominam, albo nie chce mi się tego wmasowywać i później już wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się pozbyłam celulitu jeżdżąc na rolkach, naprawdę działa! Już teraz wiem, że jak mi się 2 dzidzia urodzi, to kupię sobie wózek z hamulcem ręcznym, żebym mogła dalej uskuteczniać rolkowianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie o rozstepach... ja stosowalam Mustelę, od 4 miesiaca jakos, najpierw nieregularnie a potem to 2 razy dziennie. Kladlam na brzuch i piersi, na ktorych przed ciaza mialam lekkie rozstepy. Po ciazy NIE pojawily sie na brzuchu a z cucyszkow zniknely :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka a ta mustela to chyba droga jest? Angi a gdzie to nam zniknęłaś? Nie udawaj, że pracujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wlasnie dzwonil szef ze bedzoie za piec mi nut wiec zmykam !!!zajze jak wyjdzie.trzymajcie kciuki,robimy rozliczenia z kilkudziesiecioma firmami!!!!!papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć! Wiecie co, moja kumpelka z pierwszym dzieckiem przytyła 40 kg! Ale tyła bardzo miarowo, z dnia na dzień. Efekt - ZREO rozstępów. Z 2 dzieckiem, przytyła 5 kg, wywaliło jej brzuch jednego dnia tak mocno, że cała popękała. Nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ukrywam, tania nie jest, tuba okolo 100zl, jest wprawdzie dosc wydajna, ale kilka w czasie ciazy tubek poszlo :-P dziewczyny pisza, ze oliwka dla dzieci jest podobno rewelacyjna, za pozno sie o tym dowiedzialam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziekuje za pocieszenia.Byłam u gina bo miałam bardzo mocno krwawienie @ to nie mogła byc bo byłam po . okazało się że byłam 5 tc i straciliśmy wypisałam sie na własne żadanie . Teraz musimy poczekać ok 3 - 4 miesiące bo musi sie zagoić rana po uszkodzeniu macicy ( niechcąco to zrobili) . To i tak moja wina szarpałam sie z nimi ze dziecko tam jest ,a oni krzyczeli NO PRZECIEŻ NIE MA ROZUMIE PANI BYLO ALE JUŻ NIE MA!! SZKODA GADAĆ mąż kupił mi kwiaty i bardzo mnie pocieszał . Pobeczałam sobie i juz dosyc ważneże mogę mieć dzieci . Przepraszam,że tak z góry to opisałam .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga :(:(:( Jak mi przykro :( Kochana nie martw się, już wkrótce będziesz mamusią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi!!! teraz przeczytalam Twoja boiskowa opowiesc :-D Napisalas, ze mlody poczety w okresie, znaczy podczas miesiaczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga 55- bardzo współczuję! ale napewno w lato wam się uda, tylko musisz myslec pozytywnie i wrzucić na luz po tym wszystkim Megi- no to pozazrdościć takiej ciąży i takiego porodu:)) naprawdę: no a to boisko to mnie rozbawiło:) no i ten Goll!! :):) A co do tematu rozstępów to słyszałam zeby od początku ciąży smarować się oliwką po kąpieli, ale jeżeli ktoś ma skłonności do szybkiego przybierania masy ciała to chyba nawet kremy żadne nie pomogą.. a dzisiaj w rossmanie oglądałam żel pod prysznic, oliwkę i balsam do ciala dla kobiet w ciąży:) ciekawe czy coś to daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×