Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Gość Atka1112

Witam. Zapraszam wszystkie kobiety, które pragną postarać się o swoje maleństwo w roku 2009. Razem zawsze będzie nam raźniej. Będziemy sie dzielić swoimi sukcesami i niestety porażkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atka1112
Fajnie. A wiec witam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Hej ja też zamierzam:) Tzn już w tym miesiącu zaczęliśmy, ale czuję, że bezowocnie, czekam lada moment na @. Mamy już rocznego synka, a Ty masz może już maluszka, czy to starania o pierwsze dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atka1112
Widzę,że pomalu nas sie stoche zbiera- świetnie. Ja bede sie starac o 1 dzieciatko :). Taka jedna dziewzyna-fajnie,ze do nas dłaczylas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka a taka
Wiatam :) Dla mnie teraz zaczyna sie drugi cykl starań :) więc pozwolę sobie do Was dołączyć :) To bedzie nasze pierwsze dziecko, już sie z mężem nie możemy doczekać :) pierwsze koty za płoty... juz cykl starań za nami.. nie ukrywam ... brak ciąży, a raczej gdy dostałam okres ( w wigilie!! ;() było przykre... ale nie zrażamy sie i zaczynamy od nowa :) dziewczyny bedziemy sie wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezycowy pylek
witam:) My rowniez staramy sie o dzidzie pierwszy cykl, niestety pare dni temu dostalam okres:(i juz sie martwie czy cos jest nie tak... pozdrawiam cieplo wszystkie Staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka a taka
ksiezycowy pylek --- skoro to pierwszy cykl starań to czym się martwić?? nie zamartwiaj sie :) to jest takie proste jak sie komuś wydaje- zajść w ciążę.. owszem też sie łudziłam że za pierwszym razem sie uda ... ale guzik :) ksiezycowy pyle --- widze że mamy podone cykle, w tym sensie że ja właśnie jestem w trakcie okresu... czyli razem bedziemy czekać końcem stycznia na 2 krechy :) a wy dziewczyny mierzycie temperature? obliczacie dni płodne? itd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezycowy pylek
wiem, ze nie powinnam sie marwic-to dopiero pierwszy cykl staran.. Kobietko a taka mam nadzieje, ze uda sie nam tym razem!!!:)ja nie mierze temperatury, nie obliczam dni plodnych poniewaz chce narazie podejsc do tego na luzie (chodz troche mi to nie wychodzi)bo inaczej bede sie tylko stresowac..my poprosty kochamy sie prawie codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka a taka
ja również nie mierze temperatury, nie licze itd. tak samo jak Ty na początek chcemy do tego podejść na luzie.. jedyne co zrobiłam w tym kierunku to byłam u lekarza i biore kwas foliowy... a co do codziennych przytulanek... ksiezycowy pylku -- lekarz mi odradził.. twierdzi że tak co 2, 3 dni.. żeby plemnieki zdążyły dojrzeć :) a Ty łykasz folik? byłaś u lekarza? coś doradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka a taka
a jeśli chodzi o luz... to nieby staram się nie myśleć... ale myśle cały czas... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Tez bym chciala zajsc w ciaze w tym roku, ale tak pod koniec dopiero. Ale maz sie nie zgadza poki co....mam kilka miesiecy na przekonanie go. O pierwsza corke staralam sie bardzo dlugo, mam pco i ciezko bylo. Dlatego chce dosc szybko zajsc w ciaze, a moj malzon tego nie rozumie poki co :o Dziewczyny, goraco wam kibicuje i zycze szybciutko dwoch kreseczek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaa
witam wszyskich my tez zaczelismy sie starac juz w grudniu i jak narazie czekam, okres powinnien byc w sylwestra a wiec zobaczymy wolalabym zeby go nie bylo ale zobaczymy choc ostatnio nie czuje sie najlepiej ciagle boli mnie glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atka1112
Ja sie pochwale,że to nie ! moje staranka. Wcześniej równiez sie starałam,ąle nie wychodzilo i zroiłam przerwę i znów zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atka1112
Widzę,ze dużo osób zaczelo juz od grudnia. Ale chyba tak jak mi kilku koleżanką sie nie udało. Więc wszystkie zaczynamy razem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaa
ja musze czekac do 31 grudnia i zobaczymy co bedzie dalej ale ostatnio okres strasznie mi sie rozregulowal i niewiem jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atka1112
ilaaa- mój @ też powinien być w sylwestra,ale mam nadzieje,że nie przyjdzie Ja również, nie mierze tempki i nie licze dni płodnych. A przytulanki też nie mam co 2,3 dni to zalezy od ochoty. A teraz to chyba zaczne tylko brać kwasik?? Ile macie latek?? Ja mam 21, wiem,ze to mlody wiek na bobo,ale jestem juz ponad 4 lata z moim i czuje,ze juz przyszedl czas. Wiec czekam na 1 wiesci od 2 krechach. Ale tu zwami fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaa
atka1112 ja tez nie mierze temp teraz to tylko czekam a latek juz mam sporo 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Jestem na tym forum pierwszy raz i ciesze sie, ze do Was trafilam...teraz widze, ze nie jestem sama. Z mezem staramy sie juz 4-ty miesiac o fasolke i nic :(( wiem wiem....dopiero po roku powinnismy zaczac sie powaznie denerwowac... Z Wami zaczne, ze tak powiem od nowa ... NOWY ROK ... nowa energia do dzialania :))) Nie chce Was zniechecac, tym ze ja juz od 4-ch miesiecy wyrzucam testy z jedna czerwona kreska. W wigilie dostałam okres...ehh....nie chcialam takiego prezentu.... Kazdy daje mi rady aby przestac o tym myslec.....aby sie zrelaksowac....bo bariera psychiczna niestety czesto jest przyczyna tego ze nie mozna zajsc. Mam nadzieje, ze razem z Wami znajde sposob jak to zrobic...bo jak narazie troszke jestem podłamana tym wszystkim....ale tak jak pisalam wyzej....Nowy Rok....nowa siła!!! Zycze Wam wszystkim abyscie jaknajczesciej pisaly UDALO SIE!!! MAM FASOLKE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghjmkg- widzę ze jestes osoba nie tolerancyjna. nie chcesz nie musisz tu wchodzić.... Pani L- miło,że sie do nas dolączylaś. Z nami bedzie ci raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie M
czesc kobietki właśnie się męcze z decyzją o drugim children mam synka 10 lat i ..... czuje ze potrzebuje drugiej istotki ale ... ale wciąż to ale .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami111
witajcie my sie juz staramy od października ale narazie nic chętnie zacznę z Wami nowy rok:)! to prawda że psychika robi wiele mi np.blokuje jajeczkowanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tres jolie
fasolka, bobo, dzidzia...i wy uwazacie sie za dojrzale osoby?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tres jolie
o drugim children kobieto jak juz chcesz wcinac angielskie slowka, to naucz sie odmiany przynajmniej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaa
atka1112 w kwiecie wieku no co ty , ale wiecznie tak to jest ze ciagle cos innego a dziecko moze poczekac, teraz zaluje ze wczesniej nie zaczelismy sie starac, niestety wiele rzeczy sie na to zlozylo Witamy nowe staraczki i czekamy tylko na dobre wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to powiedziała PANI L- nowy rok , nowa energia. Witam kolejne koleżanki staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami111
aaa.... i dla nowych staraczek:) dziewczyny nie skupiajcie strasznie swoich myśli na tym bo naprawdę wtedy jest trudniej.... wiem bo sama tak mam echhhhhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×