Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Dobre z tym boiskiem, podobalo mi sie :D A co do rozstępów :( Nie chcę Was martwić, ale jesli macie sklonnosci genetyczne do tego, to i tak dostaniecie rozstępów i nic nie pomoże. Ja mialam taką ladną skórę zawsze, żadnych rozstępów, nic a nic. Przed ok. polowe ciązy też czyściutko. Ale jak brzuch zaczął rosnąć (a widoczny byl tak wlasnie w 6 m-cu jakoś, to sie zaczelo. Zaczely sie pojawiać - najpierw jeden, potem za pare tygodni drugi i fffrrrruuuuuuu :-0 cała masa. A smarowalam się wiele miesiecy i to wlasnie rzeczoną drogą Mustelą :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)dexa....................1........31.12.........brak... ... .Wrocław okol. 4) emamcia............. ......... ........... .................... 4)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 5)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 6)Kobietka a taka22....2........24.01.........brak..... ......Katowice 7)Lady love-20.......... 1 .........????..........brak..........Ruda Śląska 8) Markotka-23..........1.......koniec 01.....brak...........Konin 9)Megi34..................1.........21.12........synek.. ........Gdynia 10)milutkaaa...............1..........8.01........brak.. . . .. .....Rzeszów 11)Nefretete23..........1..........12.01......brak... ........Zakopane 12)Nusienka -24........3..........04.02.....brak....Szczecin/Dublin 13)olenka81 - 27........4...........16.01......brak............Londyn 14)olga55.................4..........31.12...........bra k.. ........Poznań 15)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 16)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie 17) Szuszunia............4........ 10.01...........brak............. opolskie BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495..................7..........................01 09.....- 3kg(57kg) 2)Kami111...................6...............wrzesień 09.........nadal58 3) Angioletto............... 5...................wrzesień 09.......+1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........+ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze sprawa mojego - 3kg a mianowicie moje drogie przez te mdłości przez tydzień spadla mi waga o te 3kg, wina wymiotów i braku apetytu,ale za to dzisiaj już mam apetyt i jak już wyżej pisałam nakupiłam sobie mnóstwo owoców, więc myślę że te mdłości powoli ustają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwilke,czekam i czekam na niego,co za osiol wrrrrr Olga tak mi przykro,ja tez cie przytulam🌼dla ciebie Dziewczyny troszke zaczelam sie martwic,chyba jednak pojde do lekarza wczesniej niz w polsce,mam duzo zoltych uplawow,ale nie zoltawo bialych tylko zoltych!!!!martwie sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, pewnie daje, ja sie smarowalam mustela i nie mam rozstepow. nie wiem na ile to zasluga mojej skory a na ile kremow. Pamietam jedynie, ze jak sie zapomnialam pokremowac, to czulam ciagniecie i swedzenie, po kemie te dolegliwosci znikaly. na pewno ladnie nawilza, wiec jakas ulge tej biednej rociagnietej skorce przynosi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi lepiej iść do lekarza, niż się zamartwiać. Dziewczynki ja zaraz ucekam, bo mąż dzisiaj wcześniej po mnie przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja lecę :) Dzisiaj już nie zajrzę, bo mam dwie klientki na pazury, będę jutro, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie dziewczyny, zaszłam podczas mieiączki, hehe. Potem nie było możliwości. Tak więc jestem dziwnym przypadkiem:) I do tego miałam 2 okresy. Juz podczas ciąży. Więc jak poszłam do grzebacza po tabletki, to mnie nieżle zaskoczył. Wsiadłam do auta i nie wiedziałam, jak pojechać do domu, zapomniałam trasy:) :) Olga, nie martw się, będzie dobrze...wiesz, jeśli organizm odrzucił ciążę to może było coś nie tak...lepiej tak, niż miałabyś urodzić chore dziecko. A tak poczekacie i wszystko będzie ok. Myśl pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mi się przypomnialo na temat rozstępów?? Moja teściowa opowiadala ze w pierwszwej ciązy miala rozstepy , ale mówi że tylko swędziało. Problem pojawił się w drugiej ciąży bo stare rozstępy zaczęły pękać i lala się z nich krew...paskudna sprawa i do tej pory ma szramy... :(:(:( nieciekawie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, no to niesamowite... ale byl to nrmalny termin @? Kurcze, a moze jakies plamienie srodcykliczne??? czyli synka ustrzeliliscie w ramach antykoncepcji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ja musze was na chwilke zostawic bo teraz nie mam mozliwosci siedzenia na neciku Przyjechalam do Polski i jestem powaznie chora i teraz czeka mnie leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina M. problemy neurologiczne,niee moge spac, pracowac, siedziec przy kompie Ide zaraz do lekarza, musze zrobic wszystkie badania i narazie starania o dziecko musimy odlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez musze zrobic badania...u gina.... nie podobaja mi sie ostatnio moje cykle, kurcze... :-( czlowiek tak latwo sie przyzwyczaja do dobrego, z synkeim udalo sie zaskoczyc za pierwszym podejsciem i naiwnie myslalam, ze z kolejnym dzieckiem pojdzie rownie gladko :-O Ilaaa trzymam kciukasy za badania, zeby wszystko bylo w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze szybciutko, Miałam regularne cykle co 30 dni. Ale byłam w ciepłych krajach i po powrocie ta zmiana klimatu chyba wpłynęła mój organizm. Oki, spadam, do napisanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga55 bardzo mi przykro :-(. Nie martw sie nie jestes sama - tu jest wiele wspanialych dziewczyn. Ja tez codziennie czytam. Zaczynam od czerwca staranka wiec super ze bedziemy we dwie :-) Ja co prawda z innego powodu bo musze przerwe po proszkach zrobic i troszke badan. Ale tak czy owak musimy sie trzymac razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angieletto mysle ze nie musisz sie martwic. Ja dowiedzialam sie o ciazy w 8 tygodniu teraz jestem w 16. I caly czas mam zolte uplawy. Mieszkam w uk i jezyk mam slaby wiec dzwonilam do polskiego ginekologa. Powiedzial ze taka moja uroda pozatym mocz w ciazy jest bardziej zakwaszony co powoduje zolte uplawy i czeste zapalenia pecherza. Dzisiaj bylam na pierwszym usg i wszystko jest w najwiekszym pozadku. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny apropo kremow przed wyjazdem do szkocji pracowalam w aptece jako konsultantka ds urody i rozbilam specjalne pomiary skory wraz ze zdjeciem. Mialam wiele kobiet w ciazy ktore przychodzily do mnie ze swoimi problemami skornymi oraz z porada o dobry krem na rozstepy. I powiem wam ze wcale nie zalezy od producenta czy krem bedzie dzialal!!! Fakt drozsze produkty typu mustela, vichy maja lepsza konsystencje jak i nieraz lagodniejszy zapach ale i te tanie tkzw firmy KRZAK sa dobre (nawet zwykla oliwka dziecieca). Chodzi tutaj o systematycznosc aby skora byla nawilzona i elastyczna i uwaga bardzo wazny okres do smarowania kremami to nawet do miesiaca po porodzie!! Nawet jesli jest to krem Ziaja za 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki zycze zdrowka tym co choruja :* Ola nie martw sie ja stracilam w 4 tyg tez bardzo to przezylam ale juz jest lepiej czas szybko zlecial i prawdopodobnie niebawem bedziemy mieli bobaska :)) a ja dalej nic nie robie wyszlam rano z Kubuniem na spacerek i mialam taka ochote wziasc sie do roboty ale polozylam go spac i zasnelam razem z nim :/ i juz mi sie odechcialo w tam mam to gdziec odpoczywam puki moge :)) Karolka co ty sie tak negatywnie nastawiasz a moze to i lepiej a pozniej sie milo zaskoczysz :) ja to nie potrafie tak myslec ciagle jestem przekonana ze jednak bedzie dzidzia :D jak nie to bedzie nastepnym razem ;) och dziewczyny jak mi sie ten czas ciagnie jeszcze nigdy tak dlugo nie plyna aha wiec tak jesli o tabele chodzi to u mnie @ ma byc 20.01 cykl staran to nie wiem ale intensywnych 1 ;) synek ur 31.01.2007 a mieszkam w Uk a dokladnie w irlandii polnocnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamciu 🖐️ a co sie z ciebie taki leniwiec pospolity zrobil ?? :-P My bylismy dzos z Krzysztofem na koniach :-D ni i rewelacja, do czasu, jak dziecko nie wypatrzylo traktora :-O konie poszly w odstawke, ehhh... ten moj traktorzysta... chyba rolnikiem zostanie :-P a no tak sie jakos zle nastawilam.... dzis juz przegladalam stronki... o nieplodnosci 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amigagdynia dziekuje,troszke mnie pocieszylas,chociaz wyczytalam gdzies na forum ze to moze byc grzybica,wiec znowu mi rece opadly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angieletto pamietaj ze stany zapalne i grzybicze sa bardzo czeste u kobiet wciazy. Czasami mozemy nawet nie wiedziec ze cos mamy bo przechodzimy to bezobjawowo. Jezeli masz jakies bolesne objawy idz do lekarza natomiast jezeli nie masz swedzenia i zadnych boli mysle ze nie ma potrzeby. Kobiety wciazy czesto sa bardzo wrazliwe na wszystko co sie dzieje z ich organizmem a czasami nie zdajemy sobie sprawy ze to hormony robia spustoszenie w naszym organizmie. Mi np co chwila wychodza zajady i rozne male pryszczyki i rany bardzo slabo sie goja. Mialam mala anemie. To nasz bejbik wyciaga z nas wszystko co najcenniejsze co czesto odbija sie na naszym wygladzie i samopoczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie zaczekam,ale jestem i tak pelna obaw.martwie sie ze moge stracic przez to dziecko,ale skoro mowisz ze to sie czesto zdaza.hmmm,tylko pewnie trzeba to leczyc,co?a ja dop za kilka tyg do polski jade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, na pewno wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Moja rada dla Ciebie: staraj sie byc szczesliwa! Po prostu, zyj tak jak przed ciaza, no oczywiscie odstaw alkohol, jezeli takowy popijalas i dbaj o siebie, ale nie przesadzaj. Ja w 4 tygodniu wyjechalam sobie na wakacje, bo szalenie kocham podroze, i sie milo relaksowalam. I na pewno duuuzo pozytywnego nastawienia: do ciazy, porodu, siebie i wszystkiego wokol. Ja przez cala ciaze codziennie na skype rozmawialam z kumpela, ktora miala bardzo lekka ciaze i porod. I tak mnie nastawila, ze wlasciwie powtorzylam jej scenariusz. Glowa do gory!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem ale jaks mnie deprecha dopadla na calego ja tez zucilam niedawno palenie dopiero palilam bardzo dlugo az wstyd sie przyznac :P i chyba z tad taka deprecha ciezko mi i nawet oddychac czasem nie moge wrrr ale przetrwam :) ja tez mysle zeby sie dobrzei pozytywnie nastawiac dziewczyny cieszcie sie ciaza a nie zamartwiajcie wiem ze to trudne bo i ja panikowalam na poczatku i biegalam do lekarza ze wszystkim dlatego mialam jego nr kom i moglam przyjechac nawet o 3 w nocy :) jesli jak ja macie taka nature to moze przynajmiej na pierwsze miesiace powinnyscie znalesc dobrego learza i taki wlasnie kontakt nie czytajcie opini w internecie bo zawsze znajdziecie cos negatywnego !!!!! a po co sie denerwowac lepiej zapytac lekarza i wiedziec na czym sie stoi a jeli mieszkacie w uk i nie znacie jezyka to przeciez mozecie poprosic o tlumacza to zaden problem :) wiec glowa do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zmeczona,uffff:( wstalam przed 5 rano,w pracy siedze od 9 rano i juz nie mam sily:(boli mnie wszystko chyba faktycznie wezme sobie w sobote wolne,bo nie mam sily.Radek pojdzie do pracy a ja sie w koncu wyspie,wezme kapiel i odpoczne troche:)tak,tak zrobie.a w niedziele jade sobie z przyjaciolka polazic po sklepach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia,jak pojde do lekarza i powie mi ze tarczyca ok i malenstwo dobrze sie rozwija,a ja uslysze bijace serduszko to inaczej bede sie zachowywac pewnie.a tak,przepraszam ale nie da sie nie panikowac przy kazdym dziwnym objawie:(ale jestem dobrej mysli.szkoda tylko ze pracy taki ogrom.jak wracam do domu to na nic juz czasu nie mam,bo jestem spiaca.nawet ksiazek moich ukochanych nie czytam:( ale bede,jakos sie inaczej zorganizuje.przede wszystkim jak wroce z polski to oglosze nowine w pracy,moze jakos lepiej poukladam sobie godziny pracy,kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki,widze ze sama jestem,pewnie jestescie w drodze do domkow:)ide do szefowej,zapytam czy chce zebym cos jeszcze zrobila,jesli nie to zmykam do domu,alllllleeeee,.......znajac ja i moje szczescie to pewnie jescze cos znajdzie hahaha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×