Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Cześć dziewczyny z rana:) Dopiero co wstałam, ale luzik.... Angioletto , rób ten test, bo mnie niecierpliwość zjada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolino, mój młody całą ciążę tak wierzgał nogami, kopał, że grzebacz nie mógł określić płci, więc głaskałam Oliwię aż potem się okazało, że to syn i mimo, że w ciąży był ruchliwy, to jak się urodził, to tylko spał. Była nwet zbyt leniwy, żeby jeść. A jak wychodziliśmy do domku, to nawet się nie obudził, hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, nasz maluch tez przespal podroz do domu i potem kilka godzin w domciu spal. Pewnie temperatura mu odpowiadala, bo w szpitalu byly tropiki :-O Tak, przez kilka dni byl grzeczniutki, potem charakterek pokazal :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jakoś do dziś nie chce pokazać rogów, więc czekam cierpliwie....bo chodzi jak w zegarku:) "Mamusiu, naucz mnie prać, bo widzę, że ty ciągle pierzesz i pierzesz....pomogę Ci trochę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi czekamy nioecierpliwie :) ja tez mysle ze jesli ma cie to uspokoic idz do lekarza ja tez za wizyte placilam 130euro bo jechalam specjalnie do dublina po tej stracie zeby zobaczyc czy wszystko ok uspokoilam sie i bylo warto :) a jak bylam z kuba w ciazy to usg mialam w 4 tyg i bylo widac a tydzien pozniej juz troszke sie zmienil ale nadal wygladal jak mala rybka heh pozniej juz jak taki misiu dwie kropki i dwa kolka (raczki) kolejne dwa (nozki) :) co do mojej temp. to dziwne to jest bo mierze ciagle od momentu jak oczy otworzylam i tak w pochwie mam od 37,0 - 3,72 a w ustach 36,9 wiec jak to jest dziewczyny ? gdzie lepiej mierzyc bo ja nie wiem u mnie to Kubus strasznie kopal jej az mnie czasem bolalo oczywiscie uczucie boskie jak male serduszko bilo by w brzuchu heh ale naprawde czasem czulam ze mam chyba siniaki w brzuchu moze to dlatego ze byl dos duzy zreszta teraz terz skacze non stop ale ciaze to naprawde cudowne przezycie i porod tez ja strasznie sie meczylam a wspominam to wspaniale moj L tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to fajnie moj tez uwielbia proszek wsypywac i przyciskac guziczki lubi wycieraz podlogi i wyjmowac naczynia ze zmywarki :) ale rogi potrafi tez pokazac ;)megi ile ma twoj synus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej mierzyć w pochwie, podobno. A tak swoją drogą, to kopanie i przewracanie się dziecka w brzuchu, to najpiękniejsze uczucie pod słońcem.....aj, jak już bym chciała zrobić teścik.....mój mąż ma imieniny 19 stycznia, już sobie wyobrażam, jak wręczam mu zapakowany teścik...pozytywny oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia ja mialam najpierw na 9 luty pozniej powiedzieli ze dziecko jest za duze zdecydowanie wiec mialam na 26styczen a urodzilam po srodku tzn zaczelam rodzic 29 a urodzilam 31 styczen ( najpiekniejszy dzien w moim zycziu ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, mega duży:) A drugie dzieci są z reguły zawsze większe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a jak tak juz chwalimy te nasze dzieci to wczoraj wieczorkiem mowie kubus chyba bedziesz mial dzidziusia tu mamusia ma w brzuszku on tak patrzy glaska i mowi moja moja :) i caluje mnie w brzuch :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi nie strasz !!!! mam nadzieje ze to bedzie dziewczynka i bedzie mniejsza !!! a lekarze mowili mi ze dziecko nie bedzie duze no jane moj L odrazu mowil ze 4 kg jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak...mi też mówili......ledwo 3 kg Pani Magdo, a tu 3800 jak byk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamcia a zrób sobie jutro rano teścik, zobaczymy co pokaże :) Fajne macie te dzieciaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie test robic ze mialam zwidy i nic nie pokarze ale do niedzieli zrobie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zrób jutro, to już prawie niedziela, hehehe. Napiję się winka za 2 kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tak poczytać o waszych pociechach i jak widać same chłopaki take pomocne:) Wczoraj się z mężem zastanawialiśmy co będzie u nas?Powiedział,że pierwsza myśl,że będzie chłopak !A ja to nie wiem serio wogóle nie mam przeczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziwnie sie czuje bo z jednej strone mam przeczucia ze jestem a z drugiej w poprzednich ciazach jeszcze przed okresem bolaly piersi siusiu biegalam a teraz nic :/ wiec sama nie wiem Megi wypij cala butle jak mozesz ja niestety wole nie wczoraj tylko o 23 pozwolilam sobie na lody z advokatem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami ja na poczatku tez nie mialam myslalam nawet ze dziewczynka chodz chcialam chlopca moj L dziewczynke :) za to tak w 5 miesiacu wiedzialam ze bedzie chlopak nie chcieli mi na usg powiedziec ale ja to czulam tak bardzo ze cala wyprawke kupilam niebieska w 7 miesiacu na usg powiedzieli ze chlopiec moze to glupie ale ja naprawde bylam pewna to chyba naprawde prawda ze ciezarne sa jak nie z tego swiata hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamciu, skoro masz inne objawy niz w cyklach bez ciazy, to moze to jest wlasnie TO!!! Emamciu, a Ty ciaze stracilas przed Kubusiem czy po???? A jakiej plci dzieciaczki WAm sie marza?????? Bo ja juz wiem, ze chcialabym drugiego chlopczyka :-) Tylko z imieniem klopot, bo chcielibysmy by nasze dzieci nosily imiona na K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam tak: baaaardzo chciałam mieć córeczkę...marzyłam, że będę ją czesać w kitki i czytać jej "dzieci z Bullerbyn".... Jak się urodził młody, nawet nie miałam dla niego imienia...byłam trochę zawiedziona ( wiem, wiem, okropna byłam ) Ale za nic w swiecie nie zamieniłabym go na kobitę....wspaniale się chowa i nie ma humorów jak córki moich koleżanek, hehehe. Chłopaki są oki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po Kubusiu stracilam w kwietniu zeszlego roku ;( a moj synus ma na imie naprawde Jacob :D ma angielskie imie bo my planujemy tu zostac ma dluzej wlasnie niedawno kupilismy dom tutaj wiec chyba troche tu zabawimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie emamcia rób test i aktualizuj tabelkę, bo nie mamy żadnych Twoich danych :D no i Szuszunia tak samo - aktualizować proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny:) Robcie testy i zmiany w tabelkach...bo narazie my starające się mamy przewagę:) Czas to zmienić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Megi ja cie rozumiem bo ja teraz chce bardzo miec dziewczynke wiem ze jak urodzi sie chlopczyk i go zobacze to tez nie zamienie go za nic w swiecie ale marzy mi sie corcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×