Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

angi biore do serca sobie ze na wiosne zaokraglone bedziemy i jakos pozytywnie mysle :) wiosna to faaaajny czas ide do mojego Skarba,milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
to nauczcie mnie dobrych manier, wszak pragniecie być mamami, mamy nie tylko dotykają małe malenstwo, ale i wychowują, więc słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
oj coś chamskie nasze mamusie są, nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj ty glupia dziewucho!!!od wychowywania to byli twoi rodzice,ale jak widac sie nie spisali!!!!!!!!!!!nie oczekuj tego od nas,nawet nie chcialabym cie widziec a co dopiero wychowywac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
nie krzycz, uspokój się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI tak jest wiosna to najpiekniejszy czas na zaokraglony brzuszek:) cieplutko,duzo swiezych warzyw i truskawki!!!!!!!!!mniam mniam:D:D:D i tak.....ZIELONO wszedzie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
nawet nie umiecie się z klasą spierać, nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Du...blinie byl i gó...rala widzial a nie wiem co sobie pomyslas pomaranczku ;) angi - olej to (słonecznikowy):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ja tez sie staram o bobka,fajnie nie? b mi sie mazy zeby wszedzie były mamusie z wozeczkami i palce zabaw dla dzieciaczkow i zeby było było tak milutko i kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
wmawiasz to sobie jak mantrę, ten tekst o wiośnie, tylko że potemm bedzie zima, a ty sie bedziesz w gównach dziecka babrać, hahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi miała być ignorka!:) nie daj sę prowokować !!!!jej tylko o to chodzi potrzebuje być zauważona:)biedna istota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
place zabaw oczywiscie,hehe, to z tej radosci ze bede miec fasolke az mi sie literki przestawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
suri toś mnie zagięła, co za polot, nononono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Kami:)juz koniec z tymi pomaranczami. chca gadac?????niech sie zaczernia.nie interesuje mnie czy sa mile czy nie,maja byc czarne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
a wy uwilbiacie takie blzugi, nie, tu siedzicie jako łagodne czarne mamunie, a na erotycznym i ogólnym jedziecie z pomaranczowym koksem, hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty przyszła mamusiu jak chcesz tu zostać to zaczernij swój nick bo pomarańcze są tu niemile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
idzcie juz mamunie, zamiast tu siedziec to byscie na spacer poszly, pobiegaly a i dzieci szybciej by sie w was zagnieździły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamusia,nie chcemy tu pomaranczy!!!!! chcesz zostan to zmien nick,jesli nie to zmien topik.przepraszam ale sama widzisz co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
bla bla bla, uzależnione od komputera maniaczki płodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieuzalezniona sie odezwala:D:D:D:D:D a sam siedzi i bzdury pierdoli:D:D:D:D ciekawe co robisz na takim forum????nie bylo juz miejsca na forum dla kretynow????????:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dziewczyny najbardziej sie ciesze ze urodze w czerwcu bo bedzie cieplutko i cale wakacje z malym malenstwem przechodze w wozeczku. Juz nie moge sie doczekac pierwszej reakcji mojwgo malca na cytrynke:p jak zrobi taka skwaszona minke:) Apropo mam taka zgage ze ledwo funkcjonuje... blech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale slyszalam ze jesli w ciazy ma sie zgage to sie dzidzia z wloskami urodzi a nie ma nic fajniejszego. Myslalyscie juz jak bedzie wygladal wasz porod??? Naturalny, cesarka czy w wodzie??? Ja bede napewno chciala rodzic naturalnie ale z moim lukaszem za plecami. Nie chce byc sama w tym momencie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialabym w wodzie ale to tylko dlatego ze wydaje mi sie mniej bolesny.nie wiem ile w tym prawdy i jaki tak naprawde bede miala wybor.a najchetniej to chyba cesarke-bez bolu i szybko mozna dojsc do siebie,mozna sikac itd potem bez tylu nieprzyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba naturalnie bym chciała i na to sie przygotowuję.Chciałabym by był przy mnie mąż i pilnował personelu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi cesarka to ostatecznosc pamietaj. podobno wlasnie tutaj o to chodzi. czym wiecej bolu bedzie cie kosztowal porod tym bardziej bedziesz przywiazana do dziecka. polecam obejrzec na youtube cykl filmikow ciazowy biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się na posterunku:) Popieram naturalne porody....teraz podobno starają się nie nacinać przy porodzie więc tego samego dnia można już wstać i śmigać. Po cesarce niestety jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×