Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakłopotanaaa AAA AAA

POZNAŁAM NA SYMPATII FAJNEGO FACETA, JA 24 ON 33....RÓZNE PODEJŚCIE DO SEKSU

Polecane posty

Gość kkkiiikkkaaa
Na moje to ten pan jest po prostu kiepski w te klocki, albo (jak ktoś już wspomniał) cierpi na impotencję i dorabia sobie do tego ideologię. Olać, usunąc z listy znajomych, poznac kogoś wartościowego. Bo ten człowiek, wbrew temu co pisze, wartościową osobą nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem jego przeciwieństwem
Nie będę kłamał mam 31 lat i mogę do 10 razy jednej nocy, lubię zabawy urozmaicony sex, cieszyć się sexem trzeba bo to on jest :D, kobiety po jednej nocy ze mną chcą ich więcej, uwielbiam masaże jestem specjalistą uczyłem się ich (zwykłe i erotyczne) po 10h ze mną każda chce więcej i więcej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podświadomie szukasz r****cza a nie normalnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleś ma małego i jest beznadziejny w łóżku. Szuka jakiejś desperatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę , że facet miał troche racji. Sama rozmowa o seksie z kimś kogo nie znasz, a planujesz poznać sprawia, że wasza relacja bedzie sprowadzała się do tej jednej kwestii seksu właśnie. Szanująca się kobieta nie rozmawia z nieznajomymi o tym co lubi w seksie, a czego nie. To jest po prostu niesmaczne i płytkie. Jeśli z nieznajomymi rozmawiasz o seksie to o czym ze swoim chłopakiem? Wszytko podajesz na talerzu od razu, dlatego facet ma racje znajdziesz jakiegoś frajera podobnego sobie chwilę się pobawicie i później zmiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×