Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natasza551

ON mnie kocha i JA go ale nie jestesdmy razem??!!

Polecane posty

Gość natasza551

Ja i moj chlopak roztalismy sie. Przyjechal do mnie i mi to powiedzial zapytalam sie go z jakiego powodu nic nie odpowiedzial...... Bylismy ze soba 2,5 roku mieszkalismy razem mialam z nim dziecko ale poronilam. ja wiem ze mnie kocha bo ostatnio mi to mowil a ja go kocham ale powiedzial ze nie bedziemy razem niemam pojecia dlaczego???? Ja nic takieo nie zrobilam nic nie zrobilam...... Prosze podpowiedzcie co mm zrobic..... Rozmawialam z nim ale nic z tego..... Licze na was..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza551
nie zakochal sie w innej mowil mi to.... wierze mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g111
to zadna nowosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja teraz będę strzelać
no ale przecież nie mogłaś mieć z nim dziecka, bo jak napisałaś poroniłaś, a więc mogłabyś co najwyżej być z nim w ciąży :O będę strzelać : jesteś dla niego za mało inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwsfgfggg
ile macie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj-jojj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czuję i tak myślę
On Ci powiedział, że Cię kocha - Ty te słowa bierzesz za pewnik. A to sa tylko słowa. On Ci powiedział, że nie ma innej - Ty znów Mu wierzysz, a to są znów tylko słowa. Na jakiej podstawie Mu wierzysz? Dziewczyno, Ty jakas naiwna się wydajesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcfsa
pewnie mamusia u nie pozwala i nie zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaaaaaaaaaaa86
pewnie zrobił dziecko innej i musi sie z nią żenić niczymz telenoweli brazylijskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaaaaaaaaaaa86
pewnie zrobił dziecko innej i musi sie z nią żenić niczymz telenoweli brazylijskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, nie moze do siebie dojsc po utracie dziecka...moze to ten powod i wydaje mu sie , ze skoro zapomni o tobie, moze bedzie mu lzej pozegnac ten ciezki temat...nie wiem, ale zastanow sie czy to nie to...na pewno nie odpuszczaj i sprobuj sie cjociaz dowiedziec co sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×