Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brzydall

Jestem zbyt brzydki żeby wychodzić z domu

Polecane posty

Gość osoba_trzecia
Skoro jesteś brzydki i nic nie jest w stanie tego zmienić, to szukaj czegoś, co bedzie w stanie tę brzydote zrekompensować a nie trać czasu na powtarzanie w kółko, że jestes brzydki - to niczego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziochowa
Sa rozne wyjscia z tej sytuacji 1. Sznur 2. Kurek z gazem 3. Harakiri 4. Agonalne przejedzenie niezdrową wędliną 5. Młotek 6. Skok z dużej wysokości 7. Pociąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię brzydkich. Chętnie bym brzydkiego poznała, bo tacy są szczerzy i nie mają wybujałego ego. poza tym jeśli twierdzisz, zę jesteś brzydki, to coś musi w Twoim wyglądzie przyciągać. moze masz orli nos albo fajną szczękę? Moze po prostu zmień fryzurę, zetnij/ zapuść włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj
ale prawda jest taka, ze jezeli ktos jest brzydki, to ma brzydkich rodzicow, bo przeciez dziecko jest podobne do ktoregos rodzica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam jestem brzydki ludzie dali mi to do zrozumienia i co ja mam zrobi nic chyba ze zrobie se operacje plastyczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupciaaaaaaaaa
aale jak to jestes brzydki masz żółte zęby? gruby ? rudy? opisz swoją brzydkość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej nikomu już nie przekaże swoich wadliwych genów. To jak z tym domkiem, ktoś wie ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam bym chcial kupic jakis domek ale oczywiscie po wygranej z multi lotka ze 200 tys musial bys wydac jak nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ja ....
JESTEM ŁADNY buahahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankeska
u faceta nie wygląd jest najważniejszy, tylko charakter. I kasa. A właściwie nie to, czy jest kasa, tylko czy ją potrafi zarobić. Czyli charakter. Jak nigdzie nie możesz znaleźć pracy przez swoją brzydotę, jak piszesz, to idź do cyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W cyrku nie zatrudniają już brzydali, to nie te czasy. Ciekawe czy można samemu zbudowac taką chatkę w lesie i w niej zamieszkać? To jest legalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wiecie gdzie można
no, ja też bym sobie worek na łeb najchętniej nałożyła jak wychodzę z domu, i drugi szeroki na ciało, zeby cielska nie było widać też. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×