Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Boski Edy13

Zdrada piękna może byćD

Polecane posty

Witam:) Mam pewien dylemat:D Rok temu prawie juz równo wyznałem miłość koleżance z klasy, jednakże ona traktując mnie jako \"przyjaciela\" ciagle wodziła za nos mówiąc, że jestem ideałem jej, ze chce ze mną być ale jeszcze nie teraz, przy tym wszystkich co troche zawracała w głowie innemy mnie trzymajac w obwodach. po ponad pół roku poznałem dobra, miłą i bardzo wierząca dziewczynę, myslałem, zze prz niej zapomne, zeszedłem siez nią na wakacje i było miło, ale gdy wrócilismy do szkoły tamta nagle mnie kocha i życia poza mną niby nie widzi. Pojechaliśmy na wycieczka i tam jeden dzień sie jej oprałem, drugiego dni anie wytrzymałem, historia jak z romantycznego filmu! Nas dwoje, stół bilardowy pocałunki pieszczoty, później do sklepu wyszliśmy w ciemnościach, deszcz, wiatr i wirujący seź prawie ze:P Skończyło sie to wszystko w nocy w łóżku przy znajomych którzy spali za naszymi plecami:P Czy sadzicie że powinienem dać jej szansę, czy być może pona po prostu poczuła że mnie straciła, próbuje odbić i zostawi jak zaswsze i powie, ze byłem zazdrosnikiem i nie mogla! z dziewczyna jestem ju 5m-cy jest dobrze, ale spokojnie i bez rewelacji, a z tamta pożeramy sie w szkole wzrokiem i czasami nas ponosi, jednakże bycie razem w LO nie wchodzi w grę już z kilku powodów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×