Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty lukas

LUKAS BANK NAJGORSZY BANK...

Polecane posty

Gość anty lukas

Z NAJGORSZYM KONTEM INTERNETOWYM, ŻENADA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrr1
bo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzykropka
powaznie, nie trafiles na gorsze ;D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na gorsze nie trafiłam
już od pół roku się proszę o naprawe konta internetowego z Lukas Bank ponieważ "znikła" funkcja spłacania rat kart/kredytów, która wcześniej była dostępna i ciągle tylko słyszę sprawa w toku, już to zgłosiliśmy, naprawa trwa, awaria systemu :/ nie wspominam o załatwieniu czegoś przez telefon, jak za komuny, jedni odysłają do drugich, sami nie wiedzą jakie kto posiada kompetencje i co może a czego nie i tak w kółko i załatwienie banalnej sprawy trwa 30minut na koszt klienta w tym czasie przekierowują z biura do biura przez jakieś 25minut :/ polecam Lukas Bank!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to samo
potwierdzam... niestety trzeba pomyśleć nad nowym bankiem, może Alior?? a jeszcze zapomniał bym dodać, że Lukas sobie podwyższył za prowadzenie konta z 9zł na 11zł miesięcznie!!!!!!!!!!!!! co daje 132zł na rok :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajacy sytuacje
polecam konto w citi handlowym, jezeli co m-c na konto wplywa min 1500 zl to za prowadzenie konta jest 0 zl, jedyna oplata jaka sie ponosi to 2 zl co miesiac za karte do bankomatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w alior jest tylko 3 złote
za karte miesięcznie i nie musi być wpływów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammadera
a dlaczego w tv biznesowej powiedzieli że Alior jest przeznaczony ,ukierunkowany dla zamożnych klientów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tv różne rzeczy mówią
i na każdej inne np: na tv trwam mówią, że konto "taca" jest tylko dla wierzących :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty lukas
pewnie te 3 złote zamiast 11 złotych to to ukierunkowanie na zamożnych klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammadera
tvn biznes ma mało wspólnego z tv trwam i tak samo powiedziano w dodatku biznesowym telewizji publicznej pr 3 - że Alior jest ukierunkowany na zamożnych, pewnie jak ktoś przyjdzie z msc wypłatą 2000 to go nie przegonią ale w obu programach specjaliści np Instytut Adama Smitha czy coś powiedział że to bank dla zamożnych i dlatego mnie to zniechęciło a nie wiem dlaczego tak powiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brzydula30
jakbys byla spostrzegawcza to bys zauwazyla ze znikla jest w cudzyslowiu u pewnie chodzilo wlascicielowi topicu o taki zarcik z polskiej mowy chciala byc trendy jak malolaty ktore znieksztalcaja mowe i mysla ze to slang XXI wieku komputerowy tzw a wracajac do tematu ja rowniez jestem niezadowolony z uslug tego banku i od nowego roku rezygnuje i przenosze konto do ing zero za prowadzenie konta i do tego po pierwszym wplywie debet x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z przedmówcą
ING to dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyz sie zgadzom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolkaWawa
nie miałam konta w Lukasie ale fakt słyszałam od ludzi, że to nie jest bank na konto osobiste. Miałam je w PKO - obu, do momentu jak mnie nie wkurzyli. Pamiętajcie to bank jest dla nas a nie my dla niego i takie czasy, że mozna zmieniać konto przewaznie co 3 miesiące - bo inaczej kara ... ja mam od roku w ING i narazie jest ok, z drugiej strony z OFE zwiałam w tej firmie, ale nie można łączyć obu spraw... w OFE jest pierdzielnik i niskie od roku stopy zwrotu - polecam www.money.pl tam czarno na białym jest jak sobie radzą firmy w trakcie kryzysu i niech mi zaden agent nie pisze, że ofe to długofalówka ... bo o tym wiem i wiem ze co 2 lata mozna tą długofalówkę zmienic:) do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas i jego strona
hahahahha nie widziałem gorszej obsłógi technicznej i żeby się prosić o coś kilka miesięcy a oni nic z tym nie robią tylko podwyższają opłaty heh żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas i jego strona
*obsługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się nagorszy bank
i najgorsza "e-obsługa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie skończyłam rozmowe
z działem windykacji w lukas banku :/ spłacałam kredyt na bieżąco a od jakiegoś czasu dostawałam monity o zadłużeniu, w końcu zadzwoniłam i pan mi wytłumaczył, że mam zaległość z lipca 2008, ale zauważył to dopiero po 12 minutach rozmoy oczywiście na mój koszt i za te pare złotych sprzed roku teraz dostawałam co miesiąc monit (chyba już trzeci) , że mam zaległą ratę z zeszłego miesiąca (za monit też trzeba zapłacić 15zł) choć wpłacałam na bieżąco :/ co za burdel tam mają i jakich niekompetentnych ludzi zatrudniają aż wstyd! nigdy więcej żadnych kredytów w tym banku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z przedmówcą
nawet nie pisza na tych monitach o jaka zaległosc chodzi trzeba tam dzwonic i czekac godzinami na polaczenie a potem niekompetentni ludzie z infolini nie wiedza o co w ogole chodzi i nabijaja minuty ehhh a o stronie internetowej ktora wiecznie nie dziala nie wspominam nawet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronka może nie działać
stronka może nie działać z powodów jakiś braków w aktualizacjach. mi przykładowo nie wyświetla części stronki jak otwieram przez Internet Explorer. Natomiast jak otwieram przez Mozille to stonka działa bez zarzutu :-) Radzę spróbować tego typu zmiany, może pomoże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stronka może nie działać
stronka nie działa z powodu usterki technicznej lukas banku to juz mi wyjasniono w lukasie i to nie jest wina przegladarki zanim do nich napisalem to sprawdzalem na operze to samo bylo potem sie wyjasnilo ze to od nich i tak caly czas raz dziala raz nie z przewaga na nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
hALO , nie najgorszym wystarczy wziąść kopie umowy do poczytania PRZAD PODPISANIEM do domu czy ty to zrobiłeś(aś) ? i tu daj opinię. Ja nie mam problemów w lukasie .Chce 10,ooo mam,40,000 mam 100,000 mam ale czytam umowę i za kredytem chodzę 3-6miesiecy a nie na ostatni gwizdek. Mam w lukasie 14.000 +karta i jestem świadomyn po podpisaniu umowu.Kasa nie przyciemniła mi oczu!!!! . Oni bronoą swego a my w zależności od klasy społecznej w różnej dla siebie. Lukas ma najmniejsze wymagania ,ale musisz oczywiście mieć jakieś dochody,500,800,100,13000,18000 netto i td. Narzekają jedynie chorzy i nie chcący podjąć się pracy. Nie chciałbym tu wymieniać tu na forum określeń nie pasujących do ludzi ,lecz niestety bardzo często słyszę " ach ten ,,,To ma" . "Ej słuchaj ,po co masz wyciagać z kąta,lepiej weż z lucasa tam masz taniej a na lokacie masz stałe" Oczywiście bedzie wiele innych uwag ,więc piszcie ,nie ja jestem autorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu robisz w lukasie
i w głupi spsoób reklamujesz bank i jego usługi, żenada :o:o:o przez takich jak ty ludzie jeszcze bardziej się zniechęcają do tych instytucji bo już jesteście wszędzie ze swoimi kredytami, nawet na kobiecym forum, byle tylko wcisnąć jakiś kredycik, nawet komuś z kłopotami finansowymi, byle premie dostać a co się potem będzie działo to już nie wasza sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całe szczęście na dniach
rezygnuję z konta w tym durnym banku :o 11PLN za prowadzenie konta i ciągłe techniczne problemy j/w żenuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też rezygnuję z usług LB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ING jest 0PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×