Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna jak cholera

Mam dość samotności. Szukam rozwodnika do szansy nr 2

Polecane posty

Gość samotna jak cholera

Moze uda się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu foto
ja chcę 1.jednośvi charakterów!!!!!!!!!!!!! bez tego nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze dam przed spotkaniem
ale najpierw musze wiedziec, czy warto nie chcę, zeby ktos emocjonalnie mi obcy walił konia w moją fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście zadnej
fotki.Facet dlaczego chcesz patrzec jak kolezanka wyglada.Ona niechce wiedziec jak ty wygladasz.Niektorzy faceci sa tak strasznie obrzydliwi i jeszcze chca miec prawo wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiedzony 33
a po co chcesz rozwodnika....... ja po rozwodzie bzykałem rozwódki, ale związałem się z panną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna jak cholera
mam 29 lat,szukam starszego od siebie daczego rozwodnik? Bo będzie się starał... bo miał szansę,ale ją przegapił...zmarnował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żartuj
rozwodnik będzie się starał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie wkurza takie gadanie - rozwodnik to taki jest, to siaki Kuźwa, czy człowieka określa to, że sie rozwiódł, nic więcej? Czy dla was każdy rozwodnik jest taki sam? Weźcie sie puknijcie w te wasze łebki puste, może jakiś elektron odlepi się od ścianki i zetknie z drugim - i będzie jakiś sukces w postaci myślenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna jak cholera
ponawiam apel, Ewo, nie piekl się i nie obrzucaj koleżanek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke starszy
"....daczego rozwodnik? Bo będzie się starał... bo miał szansę,ale ją przegapił...zmarnował..." Samotna, nie generalizuj.... Jestem rozwodnikiem, ale wcale nie uwazam zebym swoja szanse przegapil, stalo sie jak stalo. Widocznie tak musiało byc. "Bo będzie sie starał" moze , ale nie kazdy:) Nie chce podchodzic do sojego nowego zwiazku, w sposób -naprawie w nim to co spieprzyłem w poprzednim. Czy zawsze to facet jest winny? Otóz nie, tak wlasnie było w moim przypadku, zzreszta Sąd podzielł moje zdanie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam jestem szczesliwa
Po ostatnim zwiazku z ktorego cudem udalo mi sie wykaraskac-po 1 rocznym bolu i upokorzeniu-czuje sie wolna i szczesliwa. Jest bardzo ciezko z roznych wzgledow-ale wolnosc i niezaleznosc od jakiegokolwiek huja ktory rzadzi, narzuca, egzekwuje, poniza i poniewiera-to najwspanialszy prezent jaki moze sobie dac kobieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=EYNmGC7VKbM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna jak cholera
przemyślałam sobie moje dość samotości, ja jednak nie chcę szansy nr 2 z żadnym panem. Wolę poukładać sobie życie samodzielnie! Faceci mi doszczęścia nie są potrzebni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek26l
jestem rozwodniiem mam 26 l i szukam partnerki na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billy_idol
A ja mieszkam i pracuję w W-wie. I zamierzam się rozwieść, bo kobita na moim utrzymaniu nic o mnie nie dba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza metoda to szukanie
na siłę partnera. Jak Ci ktoś przeznaczony, spotkasz go na swojej drodze. Sama byłam wdową. Moje małżeństwo[14 lat] było szczęśliwe i nigdy nie spodziewałam się, że może się tak szybko zakończyć. Nawet nie myślałam o ponownym, jakimkolwiek związku, ale przypadkowo poznałam kogoś. Człowiek wolny jestem już od kilku lat szczęśliwą kobietą. Ślubu nie mamy, ale po co nam? Oboje jesteśmy niezależni finansowo, oboje mamy dzieci,rodziny, które akceptują nasz związek, wspieramy się i kochamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgggffsfd
czuje sie jak autorka. Kariera, stabilizacja, a mezczyzny u boku brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67jioklo
ile jest samotnych po 30 miliony wiesz w tym wieku toi i wymagania juz innne ajak mlodzi to na zywiol ida a w tym wieku to juz kalkulujesz mi sie tak wydaje j a po 30 i ni e mmam nic, pracy mieszkania nic..masakra kto mnie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleska 32
milosc to ni e kalkulacja sorki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×