Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aaniaa

Krotka suknia slubna

Polecane posty

Slub w sierpniu, mala, kameralna imprezka,ale oczywiscie chce wygladac pieknie i wyjatkowo. Szukam krotkiej sukni, niekoniecznie bialej, podobaja mi sie tez rozne odcienie bezu, szukam w internecie i wybor zerowy. Gdzie mam szukac? Podajcie adresy stron. Mieszkam w Londynie, wiec nazwy/adresy sklepow w Londynie tez mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja podpowiedź
to szukanie w działach dla druhen :) Tam można takie ładne sukienki znaleźć o różnych krojach, a kolor też przecież możesz sobie wybrać jaki chcesz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo,nie pomyslalam o tym. Jeszcze jedno pytanie,kiedy powinnam ja kupic, slub w sierpniu, czy powinnam sie pospieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najninkaaa
Ja też chciałam mieć krótką sukienkę na ślub i nigdzie nie mogłam znaleźć ładnej, ale znalazłam z rozcięciem z przodu. Bardzo wysokim rozcięciem, całe uda na wierzchu a z tyły długaśny tren, piękna!!! szkoda ze tylko raz ją mogłam założyć. Dałam za nią dużo kasy Muszę ja sprzedać więc jesli jest ktoś zainteresowany to dajcie znać. Rozmiar 36,38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyslalabys mi fotki na mojego maila? Myslalam tez o dlugiej, z rozcieciem, chetnie obejrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja podpowiedź
Wiesz, to wszystko zależy. Czy chcesz sobie ją uszyć, czy zamówić w jakimś firmowym sklepie z sukniami ślubnymi (na takie czasem po 3 miesiące czekania). Myślę, że zacząć się rozglądać na poważnie to już spokojnie możesz tak na 6 miesięcy przed ślubem, bo nie wiadomo jak szybko znajdziesz coś odpowiedniego i ile będzie czas realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wypozyczenie sukni? Ma to sens? my placimy sami za nasza uroczystosc,rodzice raczej nie pomoga, wiec finanse sa wazne. Jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxiorr
mieszkasz w Londynie a szukasz kiecki na necie....wal do sklepów! Przeciez są tam fajne ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxxiorr, chodzi mi o konkrety, gdzie szukac, Oxford Street, Blue Water? Nie zaplace tez za sukienke 1500 funtow bo to lekkie przegiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najninkaaa
Już wysłałam maila z fotkami, ja poszłam po sukienkę 3,5 miesiąca przed ślubem i miałam problem bo juz nigdzie mi nie chcieli zamawiać. Podobno wcześniej już powinnam to zrobić. W końcu wyszło tak że sukienkę miałam dopiero dzień przed ślubem, strasznie się denerwowałam że nie zdążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×