Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbynio fajny gość

Czy w tym kraju 32-facte bez mieszkania i auta coś jeszcze znaczy?

Polecane posty

Gość zbynio fajny gość

Mieszkam z rodzicami, jestem najmłodszym z rodzeństwa, duuużo młodszym. Nie stać mnie na własne mieszkanie,niewiele zarabiam,nie mam auta. Czy mam szansę na miłość? Boje sie ze zadna dziewczyna sie ze mną nie umówi, a jak umówi to ucieknie. Tyle teraz materialistek, nawet na cafe. naprawde sie boje. A jestem fajny chłopka, uczciwy i dobry,Ale kto dzis to ceni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARADNA 26 LAT
w tym wieku powinienieś mieć juz dobre studia za sobą , pracę conamniej 4-5 tys po to aby ZACZĄĆ wogole cokowiek myslec o zalozeniu i UTRZYMANIU rodziny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfggf
materislistek? No sorry, ale to na co kobieta ma poleciec? na dobre serce? i tym dobrym sercem będzie karmić dzieci? Wy patrzycie na nasze cycki, to my mozemy na wasze portfele. To że nie masz mieszkania jest nawet zrozumiałe, ale samochodu?! 32-letni chłop? Obecnie na auto stać kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba_trzecia
Masz 32 lata i jeszcze tego nie wiesz? Sprawdz sam zamiast pytać tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma szanse na milosc...a kobiety to nie materialistki, bo sa tez takie, ktore nie chca nic! Natomiast jako 32 letni mezczyzna chyba zdajesz sobie sprawe z tego, ze gdy pojawi sie dziecko, za cos trzeba bedzie je wychowac i jest to obowiazek obojga rodzicow, a nie tylko kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O MÓJ BOŻE
ja pitole a ja sie martwie ze moj facet ma 24 lata i nie ma mieszkania..auto chociaż ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na miłość tak ale nie na
ruchanie. Rodzice za ścianą dostana zawału:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świętaświetami
AA dlaczego nie masz dziewczyny ??? kobiety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfggf
"kobiety to nie materialistki, bo sa tez takie, ktore nie chca nic!" Chyba jakieś pasztety absolutne, do tego bardzo nieinteligentne. Jaka normalna kobieta NIE CHCE NIC, tylko się cieszy że po prostu ma chlopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się cieszę tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąska balbinka pasztecik
Ja jeste brzydka i inteligentna, chcialabym nawet faceta bez mieszkania,mam własne. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowię o tym, że nie czyhają na majątek faceta!! to już nie te czasy... Kobiety mają własne mieszkania, samochody, pracę i pieniądze...i to nie tylko te głupie i paskudne, bo głupim raczej ciężko znaleźć dobrze płatną pracę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jaka normalna kobieta NIE CHCE NIC, tylko się cieszy że po prostu ma chlopa?" NORMALNA.. Taka, która nie musi w życiu liczyć na faceta, że jej da kase na buty czy auto, bo wie do czego służy mózg i wie jak go wykorzystać, by swoje potrzeby, wymagające środków finansować, zaspokajać samodzielnie! A chłopa się nie ma po prostu, ale są też inne aspekty- niematerialne-chociażby miłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqq
patologia - nie o to chodzi 32-latek który nie ma samochodu jest po prostu zerem. Teraz stary, ale sprawny samochód mozna kupić już za 500 zł. Czyli co to znaczy - że jest kompletnie niezorganizowany, niezaradny, nieambitny, chciałabyś by taki człowiek, który ma czwarty krzyżyk na karku, wciąż mieszka z rodzicami i nie dorobił się absolutnie niczego był ojcem Twoich dzieci?. Poza tym... Chyba tym bardziej gdy kobieta ma kasę i samochód to nie chce zadawać się z taką sierotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqqqq zgadzam sie z tobą w tym wieku to juz faktycznie masakra żeby się niczego nie dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqqqqqqqq masz całkowitą rację, nie wiem tylko dlaczego ci faceci tego nie wiedzą i wciąż próbują podrywać dziewczyny. Ja zdaje sobie sprawę, że jestem zerem więc nie próbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"gadzam sie z tobą w tym wieku to juz faktycznie masakra żeby się niczego nie dorobić.\" biorąc pod uwagę, że średnia pensja jest 3 brutto z hakiem a jako średnia jest zawyżona... i np mediana jest niższa... chybna namet money.pl to kiedyś badało :P biorąc pod uwagę wynajmowanie mieszkania przez parę + inne koszty życia, beznayna, żarcie itd... bez 2 etatów na głowę taki zykły polak do 30 to się nie dorobi... najwyżej mieszkania w spadku po dziadkach i 15 letniego samochodu z niemiec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia0000
zbytnio fajny gosc moze poklikamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbynio fajny gość
jasne niunia ze poklikamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
oz zacznij jakas terapie testosteronową, bo nie przejawiasz podstawowych męskich cech (posiadać, znaczyć teren itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wlasne mieszkanie ciezko w Polandii odlozyc, zwlascza jak sie nie chce brac kredytu. Auto... niektorzy nie lubia prowadzic. Autorze, wiele kobiet ceni mężczyzn uczciwych i dobrych. Jesli sa inteligentni i zaradni. Jesli nie... niestety, te cechy ktorymi sie chlubisz, male maja szanse sie wybic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×