Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala cytrynkaa

---------------Meble BRW i wasze opinie----------------

Polecane posty

żaden mebel z tej firmy nie jest solidny - zapewniam Cię, mam od nich łóżko, meblościankę i biurko i zawsze cos zaczyna odpadac, psuć się, rozklejać. Bardzo mało solidne wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostraaa
ja mam meble od nich , ale nie z takiej najtańszej lini . Czy sa solidne ? A jakie meble sa teraz solidne ? Sa po prostu ok , nie zakladam , że posłuż mi 20 lat , bo pewnie wcześniej mi sie znudzą . Ale 10 spokojnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala cytrynkaa
hmm a myślałam że chociaż ta firma będzie ok :/ wiadomo że mebli nie kupuje się na rok czy na dwa... Może ktoś jeszcze wyrazi swoją opinię lub poda innego producenta którego meblami warto się zainteresować ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala cytrynkaa
siostraa- pisząc solidne miałam właśnie na myśli takie które wytrzymają chociaż te 10 lat...Bo jak czasem oglądam/otwieram półki mebli na sprzedaż to boję się że zostaną mi w ręce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala cytrynkaa
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam meble tej firmy. narazie 2 lata i jestem bardzo zadowolona:) ładne i wydają się być solidne. myślę, że długo wytrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatammm
A j anie polecam. Mam w kazdym pokoju od nich meble i nie jestem zadowolona. Pomijajac,ze szuflady sie rozklejaja, uchywty lamia to ostatnio odhodzi okleina z jedenj szuflady (uzywam jej rzadko, bo tam mam same firany i zaslony). Kiedys mialam meble, ktire niestety nie sa juz madne i stoja teraz w garazu i wygadaja lepiej niz te z BRW. Juz nigdy z tej firmy niczego nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda76
Mam dokładnie takie same meble i niestety też nie mogę ich polecić. Okleina papierowa - przy przeprowadzce zdarła się ze stolika, z komody po zwykłym użytkowaniu odpadł uchwyt. w drugim pokoju mam meble vox - różnica kolosalna. trwałe i nic nie odpada, nie odchodzi. Niestety różnice są również w cenie pomiędzy tymi markami. Życzę dobrego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterka
ja tez mam te meble i od slonca ktore padalo na biurko odkleila sie okleina i jest taki wydarty pas. Masakra. Ja teraz planuje zmianę w stylowym klimacie znalazlam taki sklep www.artdecor24.pl i maja super towar i samych zadowolonych klientów, a ceny porównywalne do BWR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy co kupisz. Ja mam od nich komodę i stolik pod TV i sprawują się dobrze od 4,czy 5 lat. Tyle tylko,że obie te rzeczy nie były z najtańszej linii, są dobrze wykonane, z takiej cięzkiej solidnej płyty. Ja polecam zwrócić uwagę na w sklepie na to co kupujesz. PS polecam też sprawdzić szuflady, żeby dobrze chodziły i miały "prowadnice". Myślałam,że już nie ma mebli bez tego, a jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×