Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChatNoir

Modne torby na laptopa

Polecane posty

Gość Schabowa
serio ? ja nigdy nie miałam takiego problemu... no chyba że właśnie rozepchałam go jakoś... co najwyżej zdarzało mi się, że zamek mi się wypruwał z materiału, ale same ząbki zwykle pozostawały nietknięte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja problemy miałam tylko z torbami zapinanymi na rzepy, masakra. Wszystko się czepiało, i w końcu torba się nie zamykała. A te- wyglądają fajnie. I zamek to podstawa. Ja bym wybrała brązową albo szarą w kwiatki. Koleżanka ma taką czarną z motylkiem, już od jakiegoś czasu. Ale nie nosi w niej tylko laptopa. Używa jako normalnej torby. Fajnie, że ktoś pomyślał o takiej ładnej kolekcji, bo zazwyczaj torby na laptopa mówią głośno: tu jest laptop. I wszystkie są takie same, czarne. A tu: ładne i pożyteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schabowa
no właśnie - ciekawa kwestia: czy taka torba do laptopa może gwarantować większe bezpieczeństwo przed kradzieżą, skoro nie przypomina torby do laptopa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem- wszystkie torby do laptopa są takie same i z daleka widać: tu jest laptop. I oczywiście, że to może kusić. Nidgy nie wiesz, czy ktoś nie zechce ci wyrwać takiej torby z ręki właśnie ze względu na zawartość. Dlatego dobrze jest też mieć taką konspiracyjną.. A ta na dodatek jest ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schabowa
ponoć wg statystyk takie otwarte zlodziejstwo przez wyrywanie z ręki już spadło, a raczej się torby nie zostawia byle gdzie bez opieki... No ale fakt - gdzieś w pociągu na przykład to czarna aktówka na laptopa kusi pewnie bardziej niż młodzieżowa torba w kwiatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłabym taka pewna, że spadło... :/ może nie jest już tak bezczelne i więcej ludzi reaguje, ale wciąż niestety istnieje... wieczorem, w odludnym miejscu nie czułabym się pewnie paradując z laptopem w ręku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owianka
Mojego brata raz okradli właśnie z laptopa - potem jak już miał nowego to sobie kupił taką torbę na ramię, a nie do ręki, żeby nie kusić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słusznie... nie ma co prowokować złodzieja... Owianka mam nadzieję, że to niegroźny napad był i bratu nic się nie stało... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kiedyś chłopcy torebkę wyrywali, ale im się nie udało. Za mocno trzymałam. Ale taką torbę na ramię to ciężko wyrwać. Dużo też jeżdżę pociągiem- torba ładna i laptop w niej na pewno bezpieczniejszy. A można w niej również piórnik, telefon , portfel i tym podobne nosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, ja pół życia w małym miasteczku spędziłam to nawet się nie myślało o tym że ktoś napadnie albo coś bo wszyscy się znali... teraz jak mieszkam w dużym mieście to mam większe obawy, ale chyba wciąż zbyt beztroska jestem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owianka
nie, bratu nic nie było... oddał po dobroci, może dlatego. Kto wie jakby się skończyło jakby się próbował bronić :( ale niestety laptop do tanich nie należał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety... ale w takich sytuacjach lepiej faktycznie nie zgrywać kozaka... chyba, że się trenowało jakieś sztuki walki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schabowa
Taa, trenowało sztuki walki i najlepiej ma się w nich czarny pas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owianka
Schabowa ma rację - nie każdy kopniakiem będzie potrafił wytrącić napastnikowi nóż z ręki... :> ehh... a wydawałoby się, że w dobie monitoringu, patroli policyjnych itd człowiek powinien czuć się bezpieczniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ani monitoring, ani policja nie dociera wszędzie... ale toteż ja nie szlajam się po wąskich, ciemnych uliczkach... a po zmierzchu w miarę możliwości staram się chodzić z kimś lub przynajmniej po najbardziej ruchliwych miejscach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schabowa
stylistycznie mi się bardzo podoba, ale widzę kilka minusów praktycznych - brak paska na ramię, mała pojemność (tylko na laptopa, nic więcej się nie zmieści)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak pisała Schabowa - torba śliczna, tylko że potrzeba mi czegoś większego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schabowa
ale nie powiem, przydałyby się takie wzorki tylko w rozmiarze takim jak te z hamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremowa, bardzo fajny design tej torby. Podoba mi się :) Ale szkoda, że nie jest na ramię. Wolę mieć zawsze wolne ręce, kiedy coś niosę. Zastanawiam się z jakiego materiału jest zrobiona ta torba? Te Hamy są z wytrzymałego, łatwego w czyszczeniu materiału. A nie zawsze to, co ładne- jest wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owianka
A mi jakoś nie leży ta torba... nie wiem, nie w moim stylu chyba po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schabowa
nie to ładne co ładne, ale to co się komu podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze, bo byłoby strasznie nudno, gdyby wszystkim podobało się to samo... odnosi się to również do kategorii \"każda potwora znajdzie swego amatora\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schabowa
hihi, no dobrze, dobrze, inaczej bym szans nie miała u nikogo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marannan
Ta torba z linku kremowej faktycznie nie każdemu może się podobać. Ale w kolekcji Hamy jest tyle wzorów, że każdemu coś się spodoba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owianka
No wiesz, nie ma takiej rzeczy która podoba się wszystkim bez wyjątku... dobrze, że w dzisiejszych czasach jest taki wybór wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiej rzeczy i nigdy nie będzie... a wybór... hmm... czasami czuję się jak w tej bajce - osiołkowi w żłoby dano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owianka
Bywa i tak. hihih. tylko z głodu nie padnij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, w spożywce to jakoś sobie radzę :) w kwestii mody mam większy problem, więc co najwyżej będę naga chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×