Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

bylam dzis na badaniu ktg polozna stwierdzila ze momentami tetno dziecka bylo za niskie i nierowne.na wykresie nie wygladallo to az tak zle podobne trzy razy bylo za niskie w pewnym momencie.miesiac temu bylam na badaniach genetycznych i na echu serca dziecka WSZYSTKO BYLO OK .czy to cos zlego czy moglo tak sie stac ze tetno bylo nierowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, nawet twoje zdenerwowanie moze wplyna na dziecko i jego tętno. W którym jesteś miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie bo wszystko do tej pory bylo ok czesto czuje ruchy dziecka nic mi nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie nie przejmowala az tak, skoro wykres wyszedl w porzadku, to zaczy ze w porzadku. To co slychac moze byc zaklocane przez wiele czynnikow. Byc moze dziecko akurat wsadzilo sobie paluszek do buzi? i z wrazenia skoczylo mu tetno? albo spadlo. To niesamowicie skomplikowane i wrazliwe stworzonka. Skoro usg i wykres jest ok, to nie martw sie. Powedz o tym lekarzowi przy nastepnej wizycie. albo idz kontrolnie jeszcze raz, bo masz watpliwosci. Zalecam spokoj. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki serdeczne mam zamiar sie wybrac na ponowne ktg bo faktycznie te sprzety w przychodniach nie przekonuja o swojej skutecznosci.Mam nadzieje ze bedzie ok.musi byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×