Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyszłam z kąpieli

Jak się pozbyć strach przed lataniem?

Polecane posty

W przeciągu miesięca czekają mnie aż 3 loty samolotem i ... już mam koszmary.... co robić, żeby w samolocie nie zejść na zawał? Naprawdę bym chciała dolecieć w jednym kawałku do celu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usiąść obok jakiegoś frapującego mężczyzny, który stosownie zorganizuje Ci ten stresujący czas:P A tak na poważnie, to współczuję - nie cierpię latać samolotami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKaczorek
weź ze sobą branzoletkę podpisaną, wiesz...w razie czego nie będzie później problemu z idendytyfikacją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
pomyśl,ze piloci tez chca wrocic do domu i zalezy im na bezpieczeństwie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubie latać samolotem.. A gume do żucia wez na zatykajace sie uszy.. Alkohol i spać..zależy od długości lotu..bo jak krótki lot to nie trzeba..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście... jak tu mnie nie będzie drugiego stycznia, to znaczy że kaput... zresztą w gazetach przeczytacie w gazetach??? a bedziesz leciec w wannie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak już Cię niektórzy nazywają latawicą to chociaż stań na wysokości zadania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa loty po 2 godziny, a trzeci to jeszcze nie wiem ile... coś około 5... wypij flaszke i nie zauwazysz ze jestes na miejscu, kurcze ja uwielbiam latac (ten ciag na starcie wwrrrrrrruuum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to skoro się tak dobrze na tym znacie, to czy można do podręcznego bagażu zabrać coś do picia (np. alkohol) ? :P Nie to, żebym w samolocie chciała pić, ale czy w ogóle można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz zostawić komuś hasło do twojego konta na Kafe..i będzie kontynuowane życie kafeteriuszki o nicku:\" wyszłam z kąpieli \":P:P Co do tych alkoholi to nie mogą być to butelki powyzej 100ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tu napisane: "Na pokład nie można zabrać: (...) napoje alkoholowe o zawartości alkoholu w objętości przekraczającej 70% (stopień zawartości alkoholu 140%);" WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam mój pierwszy lot i jak młody, przystojny i niezwykle uprzejmy pan wkręcał mi śrubę, że lot jest okropny i niezwykle groźny. Po około 30 lotach dalej żyję, nie wymiotowałam nigdy, faktycznie uszy przytykają się troszkę, ale nie jest to powód do marudzenia. Bardziej drażniące jest zamieszanie na lotniskach, opóźniania, zaginięcia bagażu, zacinanie się taśm, brak schodów i masa innych mało kiłych niespodzianek. Tyczy się to strafy ziemskiej, czyli w sumie mało groźnej. Życzę miłych lotów... zapnij pasy i się rozluźnij. W końcu będziesz w okolicach nieba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie chciałabym zbyt szybko spaść z tego nieba na ziemię :P Dzięki, trochę mi lepiej... tak sobie myślę, jak by tu jeszcze zarobić, bo lecę do Szwecji i jak bym taka nabrała alkoholu, to może bym go jeszcze korzystnie upchnęła i zwróciłby mi się bilet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×