Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyszłam z kąpieli

Jak się pozbyć strach przed lataniem?

Polecane posty

a gdzie lecisz? powiem Ci, że też się bałam- do czasu. Nie tak dawno leciałam samolotem; było bardzo spokojnie i przyjemnie, aż sama się zdziwiłam :) natomiast poprzednie loty... brrrrr.... młożą kłew w żyłach, burza podczs lotu, spadanie samolotlu, tułbulencje, panika na pokładzie.... będzie gut, weź sobie szampana, lepszy niż vóda a szybko uderza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualizacja
"płezenty pławdziwe a gdzie lecisz? powiem Ci, że też się bałam- do czasu. Nie tak dawno leciałam samolotem; było bardzo spokojnie..." BAŁDZO, a nie BARDZO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczysz na lotnisku faceta z torba na głowie, to znaczy że w końcu wybrałem się do syna do Szkocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spadniesz... Ja takiego szczęścia nawet podczas burzy śnieżnej nie miałam. Wg cyferek (o ile przemawiają one do Ciebie) samolot jest nejbezpieczniejszym środkiem transportu. Jeśli samotnie będziesz się czuć bez wanny... to chociaż szlafrok weź ze sobą ;) Szerokiego nieba życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spadniesz... Ja takiego szczęścia nawet podczas burzy śnieżnej nie miałam. Wg cyferek (o ile przemawiają one do Ciebie) samolot jest nejbezpieczniejszym środkiem transportu. Jeśli samotnie będziesz się czuć bez wanny... to chociaż szlafrok weź ze sobą ;) Szerokiego nieba życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007tytus
Etam...,nie uda sie... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×