Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ding dong

__Ciąża urojona...?__

Polecane posty

Gość ding dong

z góry przepraszam ale pocieszcie mnie, mam chyba ciażę urojoną ostatni raz wspołzyłam 12 października, więc obecnie bylby to koniec trzeciego/ początek czwartego miesiaca. Przeciw: - seks w gumce (zawsze) - 2 okresy od tamtego czasu ( pierwszy 5- dniowy, drugi 4, ale normalne krwawienie, nie jakie plamienie) - 3 testy negatywne- po 2, 4 i 10 tygodniach od wspólżycia,w szystkie po południu, - nie wyczyuwam macicy palcami w brzuchu, a miałaby obecnie wielkosć duzego grejfruta, - byłam u lekarza tydzień temu, usg dopochwowe- nic nie mówiła na temat ciaży Za: - powiększone zyły, - pobolewanie brzucha, - spoźniający się okres, a na usg wyszło, ze pecherzyk Graafa mi nie pękł w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrafa-dluga
nie jesteś w ciąży, bo wykazałoby to USG i testy ciążowe, poza tym miałaś już 2 okresy. powiększone żyły nie są objawem ciąży, pobolewanie brzucha mogłaś mieć z powodu tej dziwnej owulacji lub z każdego innego powodu. nie jesteś w ciąży www.polozna.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ding dong
powiedzcie mi, czy to jest możliwe, aby lekarz nie zauwązył ciązy w 13 tygodniu na usg dopochwowym. Powiedziała mi, ze pecherzyk nie pękł, a endometrium jest już takie jak na miesiączkę i lada dzień dostane okres, a już tydzień i nie dostalam:( w czerwcu odstawilam tabletki i od września wszystko się chrzani z okresami,r az 28, raz 37. teraz mam 35 dzień cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ding dong
chyba dodatkowo po zwyklym badaniu też by zauważyl, po szyjce itd prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrafa-dluga
Oczywiście że by zauważył, ciąża w 13 tygodniu jest już naprawdę duża i nie mogłaby się nigdzie schować. Poza tym narządy rodne zmieniają swoja konsystencję, przedsionek pochwy staje się zasiniony, po prostu nawet ślepy ginekolog zauważyłby taką ciążę. Nie martw się, nie jesteś w ciąży... www.polozna.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ding dong
ok, dzieki, chyba już wyluzuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ding dong
powiem Wam tylko, ze takie myśli to straszna rzecz. Człowiek sobie tłumaczy logicznie, ze to nieprawdopodobne, a w głowie wciaz: JESTEM W CIAŻY! Naprawdę można dostac na głowę, jestem wykończona od 2 miesięcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×