Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham kocham kocham

kocha??

Polecane posty

Gość kocham kocham kocham

elloo.. mam problem z pewnym chlopakiem. poznalismy sie przez chlopaka mojej kumpeli. ta parka chciala nas koniecznie swatac. troszke pisalismy ze soba ale od poczatku nie bylo ciekawie, nie rozumielismy sie i w ogole... po paru tygodniach przerwy jakos tak znowu zaczelismy zze soba pisac no i jest prawie ok. pisze PRAWIE bo niby wyglada na to ze mu sie podobam (on mi sie podoba strasznie) i mnie lubi, mowi komplementy itd. ale jednak cos jest nie tak: zadae strasznie malo pytan, nie chce wymyslac tematow do rozmowy (zawsze prosi zebym to ja wymyslila cos) a jak ja nie wymysle to poprostu przestaje pisac. jak sie spotykamy to raczej mamy o czym rozmawiac. co ja mam zrobic?? chcialabym z nim byc bo jest fajny, ladny... zainteresowania mamy te same... pomozcie............ prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
związek to nie tylko pisanie, gadanie. Są jeszcze dodatki takie jak wpatrywanie, dotykanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kocham kocham
tak tak wszystko jasne tylko on jest taki uparty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kocham kocham
prosze piszcie jak najwiecej...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez na sile nic dluzej nie utrzymasz.po pewnym czasie mimo twoich najwiekszych prob cos sie rozwali ja proponuje tak: jesli on rzeczywiscie nic sam nie zaczepi, to zapodaj z jakies 4 tematy po kolei, a potem przestan i czekaj az sie odezwie.tylko pamietaj! najwazniejsze,zebys pozniej byla wytrwala w tym czekaniu i sie NIE ODZYWAŁA! jak ci tak zalezy to ja bym tak zrobila...zobaczysz na ile mu tez zalezy i czy warto rozkrecac cos dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kocham kocham
tylko ze najgorsze jest to ze juz mi ie tematy skonczyly.... one powinny wychodzic same a nie je wymyslac... proponujecie cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak sie skonczyly, to przestan.nic na sile.niech sie teraz chlopak wykaże ;) a jak nauczony jest, ze to dziewczyna zabiega to czas go nauczyc teraz ,droga kolezanko, jak swiat prawdziwego mezczyzny wyglada :) nic sie nie odzywaj, jak mu zalezy to znajdzie droge do ciebie,a jak nie to po co pchac sie w zwiazek z facetem dla ktorego wiecej nic nie znaczysz i srednio jest zainteresowany dalsza bliska znajomoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kocham kocham
kurcze tak by sie przydalo zrobic... tylko co ja mam zrobic zeby chociaz na chwile przestac o nim myslec?? a jak on napisze pierwszy?? tylko tak bez tematu?? takie "co slychac"?? odpisac?? bo w tym jest problem ze to zawsze on pierwszy pisze tylko ze to sa takie banalne teksty ze dobrego tematu sie z kego nie rozwine;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżek Łajt
1. moze nie grzeszy kreatywnoscia albo jest po prostu nudny, dlatego nie potrafi wymyslic zadnego tematu 2. choc bardziej prawdopodobne jest ze mu sie nie chce 2. mysle ze miłosc i zwiazek to jednak cos wiecej niz 'bo jest fajny, ładny'. to cos w stylu 'łooooooooo, on jest taki...taki...taki...cudowny, fascynujący, inspirujący, ulweimbiam go, kocham, nie ma słów aby go dobrze opisac' choc to i tak za mało. wiesz, mysle ze do niego nie czujesz nic po za tym, aby z nim sie troche poprzytulac i pochwalic sie przed kolezankami. bez obrazy, ale takie mam wrazenie zostawcie siebie nawzajem i szukajcie PRAWDZIWEJ MIŁOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżek Łajt
jak ci napisze co słychac, to odpowiedz, ze ma sie bardziej wysiic bo nie lubisz tego dennego pytania...ja tak zawsze opowiadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kocham kocham
Pierdolcie sie wszyscy ! Jebane dauny ! nie potrzebuje Waszej pomocy ! mam was w Dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kocham kocham
dzek lajt----->>> nie rozumiesz tego co ja do niego czyje bo tego nie NIE DA opisac... to na mnie tak nagle spadlo... wczesniej poprostu byl fajny i to wszystko... terazwidze w nim cos innego tylko niz "fajny", cos wazniejszego. ale tego sie nie da inaczej opisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczek
hahahaha ten ostatni post tez jest moj ! SORKI ale musialem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kocham kocham
podszywaczek--->> musiales bo jestes tak po...bany ze az mi ciebbie zal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczek
Wielki dzięki za uznanie dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kocham kocham
dobra dajce spokuj z tym debilem bo mi sie beltac chce juz od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczek
hehe ... pojebany ? przeczytaj Swój pierwszy post dziewczynko... Jesteś mało inteligętna , albo mało kobieca , skoro prosisz o pomoc w takiej sprawie ... to kobieta wybiera faceta , facet tylko stwarza mozliwosci , zeby wybrala wlasnie jego ... zastanow sie nad tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczek
bo widzisz... czasami trzeba czytać między wierszami , ty niestety tej umiejętności nie posiadasz... wiedzy na temat relacji damsko męskich również... trochę to przykre... Ty również przeczytaj ,to co napisałem , chyba że nie opanowałaś jeszcze umiejętności czytania ze zrozumieniem ... zapewne matura dopiero przed Tobą , więc zdążysz się jeszcze nauczyć ;) Wielkie słodkie buzi ! muaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kocham kocham
podszywaczku mam dla ciebie przykra wiadomosc bo nie mailes racji.. dzis od kolegi wlasnie tego chlopaka dowiedzialam sie czegos co niestety udowadnia ze to ty nie maszz pojecia o stosunkach damsko meskich... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×