Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moriii

nie potrafie sie uwolnic

Polecane posty

Gość moriii

Boli mnie jak slucham piosenki ktora z nim mi sie kojarzy. Wszystko wraca, wspomnienia, wspolnie spedzone chwile a przed oczami jak zywy pojawia sie... on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie potrafię się
uwolnić...game over tylko jak dalej bez niego żyć ? nie wiem...po prostu nie wiem. Tęsknię cholernie, czasem zastanawiam się czy on też o mnie myśli (chociaż troszkę) WHY ??? dlaczego właśnie ja ? Kiedy to wreszcie minie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nie słuchaj tej piosenki ;) ja nie słucham już od 5 lat jednej płyty, która kojarzy mi się z osobą, która mnie zraniła... Na szczęście była to tak "dobra" muzyka, że nawet w radiu tego nie puszczają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moriii
najgorsze jest to, ze ja chce i nie chce o nim zapomniec. Bylo mi tak cudownie jak bylismy razem. Marze o tym zeby to nadal trwalo zeby sie nie konczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sama się zadręczasz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moriii
jesli bede robila cos aby nie zapomniec to bede sama sie krzywdzic, powinnam ( i kazdy normalny czlowiek by tak zrobil) zapomniec. Ale kiedy cos bylo tak cudowne to jak nagle brutalnie powiedziec sobie "stop"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moriii
masz racje zadreczam sie:( ale nie mam sil na zdecydowany ruch, na zrobienie czegos aby sie uwolnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×