Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Virtynkaq

Noworoczne wyprzedaże

Polecane posty

Gość Virtynkaq

Która z was widział na witrynie sklepowej napis SALE? Przekazujmy sobie informacje o promocjach, obniżkach, przecenach. Na dobry początek mam kilka newsów: 1. Jak ktoś jest w trakcie urządzania mieszkania to powinien odwiedzić sklepy IKEA po 1 stycznia 2009 r., bo wtedy rozpoczną wymianę kolekcji i będę w promocjach wyprzedawać meble. 2. Do końca roku trwa promocja Vattenfalla. Wszyscy ich klienci ze Śląska mogą kupić po bardzo okazyjnych cenach sprzęt RTV i AGD, m.in. telewizory LCD, ekspresy do kawy, czajniki elektryczne czy tostery. Cennik znajdziecie na ich stronie http://www.vattenfall.pl W naszym mieście promocje te obowiązują w sklepach Mix Electronics (na ul. Francuskiej i Wodzisławskiej) 3. Ruszyły wyprzedaże ciuchów m.in. w H&M, Zarze i Levisie - jak ktoś ma informacje o ile dokładnie przeceniono rzeczy, to niech dopisze. thx! Poki co tyle, będę dopisywała na bieżąco. Czekam też na wasze informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrixxx
promocja Vattenfalla została przedłużona do końca marca. przynajmniej takie info jest na stronie. byłam kilka dni temu, bo kupiłam czajnik elektryczny. na razie czekam na przesyłkę - będę informować, jak działą:)) k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×