Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wymarzona zona

kura domowa

Polecane posty

Gość wymarzona zona

czy sa faceci, ktorzy chcieliby miec zone-kure domowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona zona
ja marze o 3 dzieci, malym domku i kochajacym mezu:) czy to jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swistaczka_____
i masz zamiar siedziec calymi dniami w domu? powodzenia zycze.. musisz byc bardzo mloda, zycie to nie jest bajka.. sama zobaczysz jak juz te trojke dzieci bedziesz miala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja nie miałbym nic przeciwko, jeśli oprócz prowadzenia domu miała jakieś rozwijajace intelektualnie hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy trojce dzieci rozwijajace hobby...hmmm..chyba dopiero po lekkim odchowaniu, w zaleznosci od rozpietosci czasowej narodzin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
miedzy oczy => fuckt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, nie wiesz na co się skazujesz kobieto:D jesli tak bardzo lubisz dzieci to pracuj w przedszkolu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
miedzy oczy nie przesadzaj tym hobby moze byc lektura etykiet odziezowych i specjalizacja w ustawianiu odpowiedniej temperatury w zelazku nie empirycznie ryzykujac wypalenie dziury majac takie zainteresowania problem mozna postawic i rozstrzygnac przed przylozeniem zelazka do powierzxchni prasowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba_trzecia
Ależ oczywiście - to faceci typu "kogut domowy" - im nic innego nie odpowiada tylko kura domowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona zona
z dziecmi chcialabym chodzic na basem, balet i rozne zajecia. oczywiscie tez chcialabym pracowac, ale dorywczo. mam 26 lat pracuje w duzej firmie inzynierskiej jestem asystentem konsrtuktor. chcialabym zrobic uprawnienia. ale nie chce robic kariery. chce cieszys sie zyciem z dziecmi. nie chce obudzic sie jak beda mialy po 20 lat i stwierdzic, ze ich nie znam. chce pracowac dorywczo, zebym po usamodzielnieniu sie dzieci nie zostala z niczym. bez perspektyw na przyszloac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kura domowa
mam dwojke dzieci,cierpie na brak czasu a moj maz jeszcze wspomina o kolejnym dziecku.(nie pracuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona zona
ja kura domo----> a jestes szczesliwa? bo ja teraz nie:( wszyscy wroza mi wielka kariere, ale ja chce czegos innego. moj chlopak mowi, ze jak dziecko skonczy 3 lata wracam do pracy. ale ja tak nie chce:( dzisiaj z nim o tym pogadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona zona
nie ma chetnych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona zona
do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiekkkkkkk
nie wiem dlaczego w polsce jest takie nastawienie do tzw. kur domowych... w hiszpanii taka osobe nazywa sie dama domowa i obdarza wielkim szacunkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
nie martw sie zanim dziecko skonczy 3 lata bedziesz juz w kolejnej ciazy a pozniej (po 6 latach ) to nawet archaniol gabriel do pracy cie juz nie przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luksusowy Kogut Domowy
Stawiam się do dyspozycji intrygującej, zasobnej materialnie, pięknej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona zona
ja wlasnie chcialabym byc matka polka:) ale dzisiaj jest taka pogon za pieniadzem, ze nie wazne wszystko. najwazniejsze, zeby miec piekny dom i wypasiony samochod. nie wazne, ze rodzice pracuja po 12h, a dziedzi do zlobka posylaja.pozniej sobie odbila. ale to poniej nigdy nie nadchodzi, bo straconego czasu juz nie odzyskasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc podziwiam takie kobiety....Ja po 3 dniach siedzenia w domu zaczynam dostawać świra...no bo ile można sprzątać? Ja wiem, że przy dziecku jest zupełnie inaczej, ale i tak boję się, że jak już się zdecydujemy na dziecko i potem będę z nim musiała w domu siedzieć latami( jak ktoś słusznie zauważył zanim pierwsze podrośnie pojawi sie drugie) to ogarnia mnie przerażenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam....
dlaczego tak wiele osob sie dziwi a nawet wysmiewa to , ze kobieta chce sie spelnic jako opiekunka ogniska domowego. co w tym dziwnego? postrzegacie taka kobiete jako kure domowa. przeciez oprocz zajecia sie domem i rodzina mozna tez pracowac i miec swoje pasje. wiele osob goni za kasa , kariera nie umiejac z tym pogodzic zycia rodzinnego a potem ostra pobudka z reka w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tak wiele osob sie dziwi a nawet wysmiewa to , ze kobieta chce sie spelnic jako opiekunka ogniska domowego. co w tym dziwnego? postrzegacie taka kobiete jako kure domowa. przeciez oprocz zajecia sie domem i rodzina mozna tez pracowac i miec swoje pasje. nikt nie wysmiewa, tylko kiwa glowa z politowaniem, 3ka dzieci, zajmowanie sie ogniskiem i jeszcze pasje i praca? to chyba w erze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
ja sie wysmiewam i to ostro bo cos tu nie gra argumentacje autorki potrafie zrozumiec ale juz teraz widac ze jej wyborazenie jest dziecinne sama rezygnuje ze swojej sciezki w imie innych wartosci takich jak przygladanie sie rozwojowi dzieci tyleko ze (drobny szczegol) ten rozwoj nie jest otwarta ksiega autorka chce chodzic z dziecmi na basen i balet dzieci tych jeszcze nie ma na swiecie a juz matka w wyobrazni kupuje dziewczynkom baletki a chlopcu stroj pilkarski lub skrzypce niestety - wyglada to tak, ze swoj rozwoj odkladasz ale chcesz cos za to wyciagnac od dzieci a moze one takze wybiora domowe ognisko i oleja balet? dasz rade wychowywac dzieci, ktore olaly twoje wyobrazenie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam....
--------->>> miedzy oczy wszystko mozna pogodzic razem jesli zwiazek dwojga opiera sie na partnerstwie a co za tym idzie , na wspolodpowiedzialnosci za ognisko rodzinne i na wspomaganiu sie nawzajem. Przeciez nie o to chodzi by tylko kobieta brala caly ciezar obowiazkow na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona zona
moi rodzice ciezko pracuja i zawsze pracowali. zostawiali nas na kilka dni pod opieka dziedkow. czasami same na kilka godzin. wspomnien z dziecinstwa nie mam. nie wiem dlaczego. moze nie chcialam ich zachowac. na palcach jednej reki moge policzyc wspolnie spedzone chwile. dzisiaj jak do nich przyjezdzam i widze, jak ciesza sie z wnukow, zastanawiam sie dlaczego. wydaje mi sie, ze dlatego, ze nie maja takich wspomnien ze swoimi dziecmi:( nie chce tego fundowac sobie i swoim dzieciom. a jesli chodzi o te 3 lata. ja wiem, ze potem bedzie nastepne dziecko. ale chodzi o chlopaka, on z tego nie zdaje sobie sprawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona zona
ja nie chce, zeby dziewczynki byly lalkami barbi a chlopcy sportowcami. chodzi mi o do, zeby spedzac z niki konstrutywnie czas. zeby mialy wybor, mozliwosc strawdzenia sie w roznych rzeczach. chce zeby mialy pasje i charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona zona
mam w koncu wychowywac dzieci, wiec powinnam im dac mozliwosc wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
a jesli one nie beda chcialy spedzac konstruktywnie czasu??? jezeli beda wolaly grzac sie w cieple domowego ogniska? troche widze niekonsekwencje miedzy twoimi pragnieniami a tym, czego chcesz, zeby pragnely twoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona zona
zwss---> tzn. moja 3 letnia coreczka bedzie chciala przesiadywac w domu?? raczej nie dopusze do tego, zeby siedziala przed tv, bo nie zamierzam im udostepniac. jezeli zajmusze sie dzieckiem, to ona ma ochote na zabawe. a dzikie dzieci to tylko te, ktore sa niedopilnowane. p.s. bylam rok operka w niemczech i wiem, jak zajnowac sie dziecmi, zeby mialy ochote na zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e30
Wiekszosc by chciala, ale nie jest w stanie jej utrzymac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×