Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubionaaa125

gry na playstation 3 dla kobiet

Polecane posty

haha w ASSASINS nie przeszedłem treningu. nie moja bajka. tak samo nie przepadam za katowaniem joypada w GoW i tego typu slayery. HEAVY RAIN - zajebista fabuła, wciągająca. tylko akcja trochę mniej wartka. dałem sobie spokój w połowie. Gier jest cała masa. można pobrać dużo wersji DEMO z net i pograć, sprawdzić czy się podoba. grała jakaś pani w BRUTAL LEGEND?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie każda kobieta lubi co innego..jedne wolą gry sportowe, inne akcji. Ja osobiście przepadam za Guitar Hero. Właśnie widziałam na swiatekgier.pl trzecią część tej gry: Warriors of Rock. Także zapewne niedługo ją nabędę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
sinsgsatr,dj hero,gta 4 ,litle big planet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratchet & Clank
uwielbiam te serie bardzo fajnie sie gra latsz od planety do planety i wypelniasz misje. Fajny tez jest golf i kilka sportowych z PS3 move , olimpiada tez nawet nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 123
Polecam: Little Bug Planet 2 :) - bardzo fajna gra i ma dodatek na move Alice Madness return - super sceneria i miło się gra, a Alice zmienia sukienki w zależności od etapu na move: Spotrs Champions Fitness Move Zumba Fitness:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest cała masa fajnych gier dla kobiet :D ja sama uwielbiam simsy, w magicznej planecie jest już wydanie na ps3, poza tym wszelkie przygodowki, no ale to kwestia gustu - trzeba przejrzeć co mają, a wybór potężny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tv superstars jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopati
polecam Final Fantasy ale starsze części. Ja osobiście uwielbiam grac z moim chłopakiem w tekkena:) singstar jest też fajny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz81
Witam, moja ukochana gra właśnie gra w Gran Turismo 5 i bardzo jej się podoba. Gra nie należy do łatwych, dlatego podstawą jest nauka na licencjach, która uczy perfekcyjnej jazdy super autami. Bardzo polecam wszystkim dziewczynom, tym bardziej, że możecie dostawać prezenty od swoich facetów w postaci np. Ferrari itp. Zaznaczam, że gra jest trudna, ale trening czyni mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentis9
ja właśnie podziwiam moją dziewczynę za to, że nie dzieli gier na damskie i męskie, tylko razem ze mną "łoi" :D a gry kupujemy właśnie na abasim.pl, bo jest tanio i szybko dostarczają przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex_a
Moze cos z serii Tomb Raider ? Dance Star Party fajna gierka szczegolnie w trybie treningu gdzie mozemy spalac kalorie, oraz mamy wglad do statystyk, czyli mozemy zobaczyc ile spalilysmy kalorii w ciagu dnia lub miesiaca :)z podobnych gierek Dance on Broadway, z przygodowek to moze Rayman, ale to raczej dla dzieci :P NCIS, Sorcery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdiwerdi
senstis, ja też na abasim.pl!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impella
Fajne gierki za dobrą cenę mają w otosklep24, dlatego jak mam ochotę zagrać w coś nowego, to zaglądam tu w pierwszej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×