Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tupot skrzydeł nad głowami

Po co on to robi???

Polecane posty

Gość tupot skrzydeł nad głowami

Nie jestem z byłym juz ponad 4 lata a on nadal ciagle wysyła mi życzenia na różne okazje :-O Nie wiem, po co to robi, ja bym wolała, żeby przestał już, bo niepotrzebnie wracają mi wspomnienia, om których chciałam zapomnieć. Po co on to robi? Czy któraś z Was dziewczyny ma podobnie? np. tuż przed wigilią wysłał mi miłe życzenia i lekko popsuł mi się nastrój, zaczęłam sobie wszystko przypominać, jego i w ogóle... nie chce tego, tych zyczeń, bo nawet nie wiem po co to robi, chce mnie zasmucić czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz, żeby przestał pisać do Ciebie i koniec. Ja tak zrobiłam - podziałało na jakiś czas a potem zmieniłam numer i już się na zawsze skończyło :P teraz poza zaproszeniem na nk się nie narzuca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
mnie mój były też wysyła, to miłe ze o mnie pamięta...:) coś mi sie zdaje, że on jakoś cię skrzywdził i nie pogodziłaś się do końca z tym, że wam nie wyszło? I rzeczywiście;nie odpisuj, to i on przestanie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupot skrzydeł nad głowami
po zerwaniu mówiłam mu milion razy, że sobie nie życzę żadnego kontaktu. Nie odzwyałam się, nie odpowiadałam na smsy, maile, telefony... chciałam się uwolnić, ale jak przyszedł sms w pierwsze święta po zerwaniu to uznałam że nie wypada mi zignorować. Cały czas odpisuję tylko: "Dziękuję, wzajemnie" :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupot skrzydeł nad głowami
Odpsuję mu teraz, bo nawet jak tego nie robiłam to on i tak pisał, a ja się gryzłam, że jestem niewychowana :-O a poza tym jak nie odpiszę to mam wrażenie, że dam mu powód do myślenia, że jego zachowanie nadal mnie rani , a chcę żeby myślał, że jest mi totalnie obojętny i mogę mu odpisać... nie wiem czy mnie rozumiecie :-( nieumiem tego chyba wyrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkai zdzich
a może on cie nadal kocha? bo żeby facet tyle lat nie zapomniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupot skrzydeł nad głowami
heh jolka to raczej nie o to chodzi, tylko właśnie nie umiem rozgryźc o co tak naprawdę mu chodzi..na co dzień mam lepsze rzeczy do roboty niż myślenie nad jego zachowaniem ale przychodzą różne święta i znów wszystko wraca i myslę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.i.a.m.i.
moim zdaniem facet dalej coś do ciebie czuje, a odzwya się tylko w świeta, bo wie, że go "Nie odrzucisz" a wstydzi się zrobić jakiś krok, bo pewnie przeskrobał i wie, że nie ma u ciebie szans. Ale żeby kurde tyle czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×