Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubionaaaaaaaaaaaaaaaa

kobiety prosze was o rade

Polecane posty

Gość zagubionaaaaaaaaaaaaaaaa

wlasnie sie dowiedzialam, ze moj ex ma dziewczyne... skad to wiem? po opisach gg... jest szczesliwy, w koncu ma kogos, po 2ch latach beze mnie.... nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby nie to ze przez 2 lata jak mnie zostawil manipulowal mna i sterowal, obiecywal ze bedziemy razem, ze on czeka az skoncze studia i dolacze do niego do anglii, a ja naiwne dziewcze wierzylam temu skurwielowi, martwilam sie o niego, gdy wymyslal ze jest umierajacy a w rzeczywistosci nic mu nie bylo, to przez niego bylo mi smutno gdy sie nie odzywal... ale dobra-moja wina ze mu wierzylam, ale teraz narosla we mnie zlosc, jestem atrakcytjna, zawsze bylo wokol mnie duzo gosci, wszystkich odpedzalam bo czekalam na niego, a on sie mna bawil a teraz ma inna i pisze o niej "moja Niunia..." mam ochote napisac do niego na gg i mu wszystko wygarnac, ale czy jest sens? pomysli ze jestem glupia idiotka, co lepsze zamilknac czy co? wiem ze dalej ma mnie na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaaaaaaaaaaaaaaaa
chodzi mi o to ze kiedy ja probowalam sie od niego odciac i ulozyc sobie zycie z kims innym zawsze pisal ze mnie kocha, ze czeka na mnie, zebym ja tez czekala itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjlkljl
Zwykła zazdrość. Zostawiła eks-a jako ewentualne koło ratunkowe, jakby nikogo nie poznała, czy tym podobne i teraz zdziwienie i żalenie się, że kogoś ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjlkljl
Więc się już odcięłaś od niego bo ma inną, więc w czym problem ? Masz wreszcie spokój z jego strony. Powinnaś się cieszyć, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×