Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ula Michalina

Zarcie na zaręczyny

Polecane posty

Gość Ula Michalina

za 2 tygodnie nasze zaręczyny takie oficjalne. będa moi rodzice, teściowie, ja i narzeczony, czyli 6 osób. juz teraz zastanawiamy się z mamą jakie przyrządzić potrawy, ile tego ma być bo chyba nie aż tak dużo, jakie ciasta, ile alkoholu. proszę o jakies podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Michalina
..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje znajome takich mają
skoro to ma byc zarcie to wsyp wszystko z lodowki do jednego gara i mieszaj az zrobi sie gowniana papka a potem podaj smaczne zarcie przyszlej tesciowej ::( jak chcesz zeby bylo milo i fajnie to najzwyczajniej w swiecie zaproscie rodzicow do restauracji na jakis pyszny obiadek deser i wino. Kto powiedzial ze trzeba pic do upadlego i zrec godzinami ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliaaaaaaaaaaaana
chyba z upadlej wsi jestes, zenada slowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocniknibylandia
kawa ciasto coś ciepłego np gulasz, strogonow, bogracz zimna płyta wódka wino co kto lubi ilości dozwolone dowolnie jak zostanie to bedzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witaj ja nie miałam oficjalnych zaręczyn ale u mojego brata był uroczysty obiad, może być kolacja na ciepło, alkohol przywoził mój brat że niby dla teścia a ciasta rozsądnie moze warto pomyslec o torcie i jakims 1 lub 2 rodzajach ciasta przeciez nie wiadomo ile nie zjecie życze przyjemnej zabawy i pozdrawiam o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×