Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depresja mnie dopadla

Cholera mam depresje...co teraz

Polecane posty

Gość depresja mnie dopadla

nie chce isc do psychiatry wiem ze to tez lekarz ale jednak nie chce...do psychologa tym bardziej ja nie potrafie o tym rozmawiac na sama mysl placze a nie bede beczec pzred obca osoba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja mnie dopadla
jadlam juz deprim w wakacje troche pomogl moglam normlanie spac...i czasem cos mi sie chcialo... teraz kupilam sobie ten mocniejszy...ale chyba nie ma tak zle skoro zdaje sobie sprawe z tego co mi jest..tylko ze zawalilam przez to kilka waznych zyciowych decyzji:(( czy jest ktos z depresja? jak sobie radzicie??:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
ja sadze ze tez mam. ciezko mi podjac konkretne decyzje, jestem bardzo chwiejna... i czesto mi sie chce ryczec z byle powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja mnie dopadla
a to ty chodzisz do psychiatry czy do psychologa?? ja sie boje takiej wizyty moglabysmi opisac jak to wyglada?? bylabym wdzieczna..i mniej wiecej z jakeigo regionyu Polski ejstes moze mi kogos polecisz:(( ja juz sie mecze od 2 lat sama ze soba..straculam wielu znajomych:( zawalilam wiele spraw ale keidys bylo to cykliczne teraz non stop..nie mam nawet sily wstac od kompa po szklanke wody na stole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
jestem z lubelskiego. bylam u normalnego lekarza i przepisala mi tanie, ale jak dla mnie skuteczne tabletki. zaraz poszukam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja mnie dopadla
kurcze moja lekarka rodzinna jest okropna...w dodatku obgaduje pacjentow przy innych pacjentach i z pielegniarkami do niej nie pojde bo wszyscy beda zaraz wiedziec..:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja mnie dopadla
no ja jstem ze slaska wiec trudno...ale musze sie przemoc i pojsc gdzies:(( psycholodzy pewnie wszyscy sa platni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
tak jak u mnie ale ja mialam to gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedenka smu
ja mam depresję od prawie 7 lat, brałam leki, miałam skierowanie do szpitala, ale...nie poszłam, odstawiłam leki. stwierdziłam, że sama sobie poradzę. i co?? i goowno! było źle, jest tragicznie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
hydroxyzinum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedenka smu
a po co do rodzinnego? psycholodzy nie są ( wszyscy ) płatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja mnie dopadla
karolina dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
biore w zaleznosci od potrzeby i pomaga mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedenka smu
karolina ataraź na depresję?? dobre sobie.... nie polecam stanowczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedenka smu
atarax miało być on jest na receptę ponadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja mnie dopadla
miedenka snu sluchaj ja wlasnie robie dokaldnie to samo wmawiam sobie od jutra zmuszam sie do normlanego zycia i co gowno wstaje rano i mi sie nawet nie chce reka ruszyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
nie ma za co. czasem czlowiek potrzebuje wsparcia, rady, pocieszenia. sama dobrze cos o tym wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
depresje nie poradzisz sobie sama, ja mialam 2 lata temu,chodzilam do psychologa i do pdychiatry,bralam leki, pomoglo, ale pozniej przerwalam, wrocila i juz nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
miedenka ja nic nie pisalam o ataraksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja mnie dopadla
no ja studiuje dziennie wiec jakis tam kontakt z ludzmi mam..ale tylko na uczelni juz po zajeciahc nie mam ochoty z nikim nigdzie chodzic:(( czasme sie zmuszam ale rzadko...raz w tygodniu chodze na aerobik ale tam w sumie z nikim nie rozmawiam... jesli o mnie chodzi to nie mam w zyciu zandych targicznych sytacji moze atmosfera w domu nie jest sielankowa ale nie jest to zadna patologia czy tragiczna sytacja...sama nie wiem skad to sie u mnie wziealo ale czuje ze jest coraz gorzej.. nie pocieszylyscie mnie faktem ze to nie przechodzi jak z tym zyjecie normlanie??:(( boje sie pojsc do psychologa wlasnie dlatego ze trzeba rozmawiac..on zadaje jakies pytania czy tzreba samemu mowic?? boje sie ze sie poplacze i uzna mnie za nienormlana osobe:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedenka smu
karolina nie wprowadzaj ludzi w błąd, to nie jest lek na depresję a raczej na napięcie, stresy i bezsenność. działa że tak powiem "zamulająco" i raczej w depresji może tylko zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja mnie dopadla
jak dobrze wiedziec ze nie jestem z tym sama...dobijajace jest to ze wy sie nie wylecyzlyscie mimo kuracji... marzy mi sie normlane zycie..mam jakies plany, marzenia ale nie mam sily do ich realizacji:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedenka smu
karolina atarax to inna nazwa hydroksyzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
ja zrezygnowalam ze studiowania bo przytlaczalo mnie to wszystko. nie wyrabialam z nadmiarem nauki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja mnie dopadla
tez nie wyrabiam! ale jeszcze to cigane ale juz 2 razy chcialam rzucic te studia:(( a w doatku to wcale nie sa moje wymarzone bo w klasie amturlanej wlasnie zlapala mnie depresja i nie ma co ukrywac nie uczylam sie wogole i nie napisalam na tyle dobrze by sie dostac...mialam poprawiac w tym roku ale wstalam rano...i nie poszlam na ta mature:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
nie stwierdzono u mnie fachowo depresji tylko nerwice zoladka a to jest wedlug mnie podobne schorzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja mnie dopadla
kurcze faktycznie masz nie za fajnie:(( wspolczuje:(( ja ciagne szkole choc nie wiem czy nie zawale tego sem bo mam ciezko sytacje:(( ucze sie bo wiem ze moj ojciec nie bedzie chcial mnie utzrymywaac a pod most przeciez nie pojde.. tez nigdzie nie wychodze...mam jeszcze jakas grupke znajomych ale np jutro nigdzie nie ide mimo zaproszenia nie mam sily..:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
a ile masz lat? ja 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
nie doczytalam. tez 20 wychodzi na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja mnie dopadla
ja tez 20 wydaje mi sie ze nerwica zoladka to jednak co innego..ale dziekuje za chec pomocy... wiecie jak ja sie wstydze pojsc do tego psychloga ...ja nie potrafie mowic o uczuciach pisac moge ale nie opwidac:( czy on zadaje jakies pytania ?? czy mam sama mowic..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×